שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - תקשור חיבור לבן הזוג הקוסמי
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

 
 
תקשור בן זוג הקוסמי, 27.12.13,
שקוף

הבוראה הקדומה מברכת אותנו, ברוכים אתם ברוכים ואהובים. המאסטר חנוך מברך אותנו, האור האלוהי הקדום, מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, בריאה עליונה מברכת אותנו, אורות גבוהים.
 
האמינו יקריי ביכולותיכם לבשו עוזכם בגדי תפארתיכם כי רק טוב נכון לכם.
הסכמה עילאית שלכם נעשתה לברוא את עולמכם בתדר חדש . תדר של אהבה, תדר של שמחה. יורדים בימים אלה ריבואות של מלאכים ושרפים, ישויות אור מייקומים אחרים להביא אליכם את האנרגיה, את הידע, את היכולת הנישמתית שלכם להתחבר למהות הזה השלמה.
 
השמעת ה "שמע ישראל" חיונית מאוד בימים אלה, הקפידו להתחבר לתדר הזה על מנת ליצור את השינוי בדרך מהירה וקלה יותר
אם האמהות מברכת אותנו, אתם מקבלים היום מתת, מתנה יקרת ערך אבן קריסטל בצבע זהוב, צהבהב בהיר שמקורה בגן עדן הקדום. להביא אליכם את האנרגיה של הזוגיות הקוסמית.
 
אתם מקבלים את האבן הזאת הקריסטלית לתוך מח הבטן שלכם. זוהי אבן בעלת אייכויות מאוד קדומות שמאפשרת למח הבטן, לתאים , לד.נ.א. להזכר באותו קוד עתיק שלכם לזוגיות הקוסמית. היכולת להתחבר מחדש עם בן הזוג האנרגטי מרמת הנשמה,להביא אותו אליכם וליצור שוב אותו קשר שבעמקי לבבכם שאתם יודעים ומכירים בו.
 
דברים נפתחים בימים אלה יווצר סיכרון אנרגטי של מפגשים בן בני הזוג האנרגטיים, הקוסמים, תאומי נשמה. כוחות הייקום והעולם הרוחני פועלים במרץ רב ליצור את הסיכרון הזה.
 
הנשמות כאילו נותנות ידיים זה לזו כדי להביא את המפגש הזה לידיי מימוש. אנרגיית אהבה יורדת אליכם על מנת להאיר את בני הזוג האנרגטי. על מנת להביא אותם למפגש שייצור את האלוהות בתוכם.

 
השמיעה העליונה מברכת אתכם, דרך חדשה נפתחת לאנושות, דרך חדשה נפתחת לאלוהות . החיבור בינהם הוא שייצור תנועה של התחברות, כאילו נוצרת תנועה כמו צנטרפוגה, גורמת להתמרכז למרכז. לוקחת את התדר והאנרגיה, את כל בני הזוג פנימה.
 
" הם שרים לנו, בקיץ הזה תלבשי לבן".  בקיץ הזה יבוא החלום לידיי מימוש.
הקיץ הזה תפתח הדלת לאהבה העילאית .
 
מבקשים מאיתנו להתכונן לזה, כי מי שיוצר זו האנרגיה הנשית, הניקבית. כאילו להיות כל הזמן מוכנות למפגש, לאהוב את עצמינו, לבשם את עצמינו, להתלבש כאילו אנחנו מכינות את עצמינו למפגש הזה. עצם ההתכווננות שלנו יביא את זהלא לפחד, דברים ישנים יפלו מעליכם כמו קליפות שקופות וייעלמו.
 
דרך חדשה נפתחת לכם, דלת חדשה נפתחת לאנושות , דרך חדשה נפתחת לאלוהות.
ואמרו א מ ן .
 
מברכים אותנו עם המון אהבה
הבוראה הקדומה
המאסטר חנוך
הבורא העליון
תודה :)

 
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים