שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - תקשור עבודת אור למען בעלי החיים
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

 
 
 

תקשור 1.11.13, עבודת אור למען בעלי החיים,
ריפוי וניקוי הקארמה מול בעלי החייםהמאסטר חנוך מברך אותנו, הבוראה העליונה הקדומה, הבורא העליון מברכים אותנו.
מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, האור האלוהי הקדום.
 
נפתחים לפנינו שערי שמיים. יורדים אלינו אלי הדולפינים ואלי הליויתנים.
הם מביאים עימם אנרגיה מאוד עוצמתית בצבע זהב וורוד, הם באים לעזור לנו לרפא את הקארמה שבין בני האדם לבין עולם החי.


 הם מורידים למרכז המעגל קריסטל ענק בצבע זהבהב עם ורוד שהקצה שלו האחד נוגע במיים העמוקים של אמא אדמה והקצה שלו השני חשוף כאן לפנינו .דרך הקריסטל הם מתחילים להוריד את האנרגיה הזאת . הם יוצרים חיבור מהקריסטל ללב של כל אחד מאיתנו. להתחבר לחמלה, לסליחה.
 נמצאים סביבנו אלי הדולפינים והליויתנים, הם באים להזכיר לנו שהם באו לכאן לכדור כדי לשמור עלינו, כדי לשמור על אמא אדמה מפני השליטה המוחלטת של יישויות הכוכבים.

 הם מתחילים לשלוח דרך הקריסטל את האנרגיה הזהובה וורודה לכל התת מודע שלנו שמחוברים אחד לשני , לכל אותם זכרונות מהגילגולים הראשונים שבהם השתמשנו בכח , בידע כדי להעצים את האגו וליצור שליטה . האנרגיה נשלחת לתוך התת מודע הקולקטיבי, לרפא את תקופת אטלנטיס שבה נעשו ניסויים , חלקם אכזריים מאוד בגופות של בע"ח ובגופות של בני אדם גם.
 המאסטר מטטרון יורד ומניח את ידיו על הקריסטל לשלוח את הריפוי אל תוך התת מודע. ידע רב יורד, דלת גדולה נפתחת לאנושות. האנרגיה שיורדת מרפאה את הזיכרון האישי של כל אחד מאיתנו מאותה תקופה ומהתקופות שאחרי ומתפשטת הלאה.

 אנחנו נראה את עצמינו באמפיתיאטרון ענק שמולינו נמצאים כל החיות שהיו בתיבת נוח ועוד כל סוגי בע"ח שבכדור. כולל הדולפינים והליויתנים שבהם פגעו ופוגעים עדיין בני האדם ואנחנו כמייצגים של האנושות , אנחנו עומדים מולם ואנחנו רואים את כל חוטי הקארמה הקושרים אותנו אליהם ואנחנו מבקשים מהמאסטר מטטרון לנקות את הקארמה בשם האנושות ,לרפא כל קשר שאינו ע"פ רצון האל.
 

מהאינסוף יורדת קרן לייזר עצומה
 שחותכת את כל חוטי הקארמה ביננו לבין כל בע"ח מכל הסוגים , בכל הגילגולים, בכל הגדלים, בכל המקומות, בים, במיים, ביבשה, באויר (ציפורים?)  הקרן לייזר אור יורדת וחותכת את כל חוטי הארמה שולחת ריפוי לכל החוטים אצל כל בע"ח , שולחת ריפוי אצלנו.

אור הבורא יורד בצבע זהוב וורוד ממלא את כל המרחב בינינו ובינם , עוטף אותם ועוטף אותנו. אנחנו לוקחים את הקריסטל שקיבלנו ע"י ריקי עכשיו ומטעינים אותו אצלינו בחמלה , בבקשה, בסליחה . אם אנחנו באופן אישי פגענו משך כל הגילגולים בבע"ח . אנחנו מטעינים את הקריסטל הזה שבנו בכל בקשת הסליחה, בכל בקשת החמלה וההבנה שהם באו להיות איתנו כאן בכדור ושותפים כחברים.
אנחנו שולחים את הקריסטל הזה אליהם ואנחנו מבקשים סליחה על כל מה שפגענו במודע ושלא במודע בגילגול הזה ובגילגולים אחרים, אנחנו מבקשים סליחה בשם כל האנושות על כל מה שהיא פגעה בהם במודע ושלא במודע בגילגול הזה ובכל הגילגולים. אנחנו סולחים להם אם נפגענו דרכם במודע ושלא במודע בגילגול הזה ובכל הגילגולים.


אנחנו מודים להם על היותם כאן ועל היותנו איתם. אנחנו פותחים את הידיים ושולחים את האנרגיה הזהובה וורודה לכל בע"ח בכדור , אנחנו מזמינים את האלים שלהם להגן עליהם. אנחנו נשלח לכל בני האדם שעוסקים הם במזון דרך החי להיות בחמלה, נשלח אליהם את האנרגיה הזהובה וורודה לתוך צ, הלב שלהם להעיר אותם לאהבה, להעיר אותם לחמלה, להעיר אותם לידע הפנימי , להיות מי שהם.

 המלך שלמה יורד אלינו , הוא שם את ידו על הלב שלנו, להזכיר לנו את שפת החיות, את הידע הפנימי הקדום שהיה חלק מאיתנו. הוא מברך אותנו על התהליך, כל ההתכווננות שלנו, כל האנרגיה נשארת טעונה בתוך הקריסטל הגדול שימשיך להדהד עם העבודה שנעשתה אל תוך התתמודע הקולקטיבי.

הבוראה העליונה מברכת אותנו, הבורא מברך אותנו, מלכות האור מברכת אותנו ואימרו א מ ן !
תודה

 

 
 

 
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים