שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - תקשור עם המאסטר מטאטרון - הידע בנוגע לשפע
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

תקשור עם המאסטר מטאטרון - הידע בנוגע לשפע

פייפלאחריות להחזר כספי

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט

חיבור לשפע / תקשור עם המאסטר מטאטרון
יולי 2002
 
הידע התקבל בתקשור – כל הזכויות שמורות.
 
ה"פחד מהשפע" נוצר כאשר התפוצצו הניצוצות, כאשר הכלי לא יכל להכיל את האור, ברמה הזאת נוצרה האמונה בחסר, מחוסר היכולת של הכלים להכיל את האור האלוהי הזורם אליו.
הפחד מחוסר היכולת הזאת גורם לדחיית השפע ברמה האנרגטית של הגוף.
 
השלב שנוצר לאחר מכן היה ברמה הפיזית כאשר ברמה התאית – כדוריות דם אדומות קלטו אנרגיה של שפע מהאור האלוהי הישיר, ההתפרקות של כדוריות הדם האדומות במגע עם האור יצר במערכת החיסונית- בכדוריות הדם הלבנות - זיהוי של חלקיקי התאים האדומים- כפולשים זרים שעל הגוף להילחם בהם.
 
היכולת של הגוף להכיל את האור הישיר נעצרה על ידי כדוריות הדם הלבנות ועל ידי מ. העיכול שנחסמה כאשר האנרגיה נטמעה בגוף בעזרת המזון.
 
החיבור לשפע הוא תהליך של פתיחת העין השלישית וקבלת האור האלוהי הקדום דרך המרכז הזה. האור האלוהי הקדום הוא יצירת השפע. הוא התוכנה האלוהית העילאית ביותר של יצירה ויכולת להכיל. התמרה של תדרים אלה נעשית דרך הנשימה ודרך החיבור לאנרגיה הקוסמית של האהבה האלוהית ללא תנאי.
 
המשמעות של התהליך הוא לחבר את החוטים האלקטרומגנטים של הבריאה החדשה עם הקצוות הנוירומולקולרית של מ. העצבים על מנת ליצור חיבור בין החלק החשמלי המטפיזי לבין החלק החשמלי הפיזי.
מ. העצבים המוחית עוברת טרנספורמציה אנרגטית שמטרתה לפתוח את החלק הפיזי העצבי ולחבר אותו למערכת המולקולרית החשמלית האנרגטית העילאית .
 
החיבור הזה הוא שיביא לכם את ההוכחות שהמערכת הרוחנית חשמלית פועלת בצורה הרמונית עם המערכת המנטלית פיזית חשמלית ומפעילה חלקים אוטונומיים בגוף בצורה שיפעלו כמוקדי כוח המביאים אליהם את האנרגיה החדשה והופכים אותה לחלק פיזי יצירתי.
 
האנרגיה החשמלית האלקטרומגנטית העילאית היא זאת שמאפשרת את המגנוט של המטרות שאתם מבקשים.
 
מגנוט זה נעשה לצורך התמרה של חלקים אלקטרומגנטים מתפיזיים והפיכתם לחלקים פיזיים בעלי מסה חשמלית אלקטרומגנטית שיוצרים ומשחלפים חלקים נוספים בדרך של שרשרת בלתי פוסקת.
יצירה יוצרת יצירה.
 
בתהליך החיבור לשפע נעשית עבודה טיפולית של שיחרור פציעות אנרגטיות מטפיזיות מתוך מערכות הגוף – מערכת הדם, מח העצם ומערכת העיכול והעצבים.
 
חניכה ע"י מטטרון של חיבור לשפע. חיבור לשפע הכלכלי הגבוה ביותר.
יצירת מקורות אנרגטיים תומכים בתהליכים פיזיים.
 
חיבור לאנרגיית השפע - ניקוי הפציעות האני הפיזיות מתוך מערכות הגוף.
ריפוי הפחדים הקשורים לשפע ופתיחת הגוף הפיזי ליכולת להכיל שפע.
שחרור הפחד מהבורא הפנימי ליצירת הידע לקבלת אנרגיית השפע בתוך המרחב הפיזי הסכמה לבריאה החדשה.
 
השתלבות בתוך ההרמוניה העל קיומית, מידע המגיע מרמות גבוהות אלוהיות שינוי תדרי השם האנרגטי הפנימי שבא מגלגולים כדרך של קארמה ומטרה רוחנית. התחברות למסרי הבריאה העליונה.
 
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים