שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - תקשור חיבור ללב האלוהי
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

 
 
 
 
 
ט"ו בשבט, מסר הבורא/ה העליונים, הלב האלוהי יורד אלינוהבורא העליון מברך אתכם, ברוכים אתם, ברוכים ואהובים, הבוראה העליונה הקדומה מברכת אתכם, המאסטר העילאי מטאטרון.

ט"ו בשבט , הוא חג האהבה, חג האהבה לטבע, לבריאה, ליצירה האלוהית. ריפוי רב יורד בימים אלה, ריפוי בעל משמעות רחבה ביותר. 
ההתעוררות הקיימת בכל הכדור, היא התעוררות קוסמית, זוהי התעוררות מרמת הד.נ.א, הר.נ.א., חיבורים עתיקים למקורות הידע. הידע הוא היכולת להעלות על פני השטח את הידיעה הפנימית של היותכם בורא/ה בזכות עצמכם. 
הטבע יודע את זה,  אמא אדמה יודעת זאת, היכולת הטבעית לברוא את עצמם כל פעם מחדש.

השמים הם הבריאה הראשונה שנוצרה. לב גדול נפתח ביקום, הלב האלוהי הקדום. הלב האלוהי הקדום יורד אליכם בימים אלה , מחלחל אל צ'קרת הלב הרוחנית שלכם ומשם לצ'קרת הלב הפיזית שלכם. הלב האלוהי הוא תדר המאפשר את ריפוי התדרים הקשים שחוויתם בכל הגלגולים בנושא האהבה. 


האהבה התחברה לתודעה שלכם למקום של הסבל, האבדן, הגעגוע האינסופי. 
הגעגוע הקיים אצלכם , אותו אתם מפרשים כגעגוע לאהבה, לזוגיות , לחיבור לבן/ת זוג, המקור הוא הגעגוע לאהבת הבורא. 
ה"פחד מאהבה" היה הכלי דרכו התאפשר "המשחק", הניתוק מאנרגיית הבורא כדי לצאת למסע העצמאי שדרכו תוכלו לבטא את עצמכם כבורא ולחזור לאנרגיית הבורא, כשותפים בבריאה. 
ה"פחד מאהבה" היה כלי שקבלתם מלוציפר כדי לאפשר את התהליך של עץ הדעת טוב ורע, ואת היכולת להתגשם בגוף ולהתחבר לידע שלכם דרך החוויה. 


ימים אלה הם סוף התהליך, סוף התהליך של החיבור לעץ הדעת, סוף התהליך של קבלת לוציפר כחלק מהתהליך שלכם, בימים אלו הנשמות מתחילות לחזור למקור, לאהבה האלוהית, כדי לרפא את הקליפות והחסימות שנוצרו בתהליך החוויה של הגלגולים. 


אפשרו לעצמכם ילדי להתחבר ללב האלוהי הקדום, כדי להתחיל לרפא את הכאב שבאהבה. 
מדיטציה: 
הרפו את עצמכם, נשימות עמוקות , 3-4 נשימות עד הסרעפת והבטן, שחררו את המתח בגוף ע"י כיווץ כל הגוף והרפיה. 
ספרו לעצמכם מ5-1 ולאט לאט הכנסו לאלפא... 


מבקשת מהאלוהים ומההדרכה לקחת את כל חלקי האגו השליליים לעטוף באור ואהבה לשלוח אותם מעבר לגלקסיה.
 

 היכנסו לתוך צ'קרת הכתר שלכם,  בודקים שהיא נקיה ומוארת, לפתוח אותה ונקות בעזרת הדמיה של מים זכים שיורדים מהאינסופ, וקרן לבנה זכה, שנכנסת לכל צ'קרה, מנקים מטהרים ומרפאים. יורדים לצ'קרת העין השלישית ובודקים, מנקים, מטהרים... צ'קרת הגרון ... צ'קרת הלב ... צ'קרת מקלעת השמש ... צ'קרת המין ... צ'קרת היסוד...
 

מצ'קרת היסוד לעלות כלפי מעלה ולבדוק שכל צ'קרה  וצ'קרה נשארת פתוחה ומוארת.
 מצ'קרת הכתר עולים כלפי מעלה...
  
נעלה לצ'קרת היסוד הרוחנית לפתוח אותה –צבעה אדום. ולבקש : אלוהים אני מבקשת אהבה רוחנית בשבילי. ולספוג אותה.להכניס  את צ' היסוד הרוחנית לצ' היסוד הפיזית. ליצור מגן דויד.
כל צ'קרה המרכז שלה הוא משולש הפוך לצ' השניה, החיבור ביניהן יוצר מגן דויד.

לעלות לצ' המין הרוחנית. לפתוח אותה – צבעה כתום. ולבקש: אלוהים אני מבקשת אהבה רוחנית בשבילי. ולספוג אותה. להכניס את צ' מין הרוחנית לצ' המין הפיזית וליצור  מגן דויד.

עולים לצ' מקלעת השמש הרוחנית פותחים אותה צבעה צהוב ומבקשים: אלוהים אני מבקשת אהבה רוחנית בשבילי ולספוג אותה. מחברים את צ' מקלעת השמש הרוחנית עם הפיזי , ויוצרים מגן דויד.

עולים לצ' הלב הרוחנית פותחים אותה, צבעה ירוק ולבקש: אלוהים אני מבקשת אהבה רוחנית ... ויחד אתה  את אותיות שם הבורא "י ה ו ה" ( י' ק' ו' ק' ) ומחברים את צ' הלב הרוחנית לתוך צ' הלב הפיזית ורואים את סמל המגן דוד נוצר מעצם החיבור שלהן. .

עולים לצ' הגרון הרוחנית לפתוח אותה צבעה כחול. מבקשים אהבה רוחנית בשבילי לספוג אותה...מחברים את צ' הגרון הרוחנית עם הפיזית וליצור מגן דויד.
עולים לצ' העין השלישית פותחים אותה  צבעה סגול ומבקשים:אלוהים אני מבקשת אהבה רוחנית בשבילי... ולספוג אותה. מחברים את צ' העין השלישית הרוחנית עם הפיזי  וליצור מגן דויד.

עולים צ' הכתר הרוחנית פותחים אותה צבעה לבן ומבקשים: אלוהים אני מבקשת אהבה רוחנית בשבילי לספוג אותה ומבקשים לשלוח לכל המשפחה כל העם למי שזקוק ורוצה לכל הכדור וכל מרכביו. להכניס את צ' הכתר הרוחנית לפיזית, וליצור מגן דויד.

מהכתר המחובר , אתם עולים כלפי מעלה, דמיינו סולם אין סופי שבקצהו נמצא הלב האלוהי, האנרגיה המרפאת כל כאב וחולי. הלב האלוהי מפמפם בצבעים של זהב, לבן ותכלת בהיר, ומביבו הילה ירוקה בהירה וורודה...
 דמיינו שאתם עולים בסולם הזה, ומגיעים אל הלב האלוהי, התמזגו איתו. ראו את עצמכם ניספגים בתוכו, כאילו אתם נעלמים. הרגישו את תחושת האהבה האינסופית האופפת אתכם, תנו לאנרגיה הזו לרפא בכם כל חולי, כל כאב, כל כעס ואבדן. 
הרשו לעצמכם להיות שם כמה זמן שתרגישו, 
וכשתהיו מוכנים , דדמיינו לעצמכם את השורשים העמוקים שיורדים מכפןות הרגלים שלכם אל בטן האדמה.

 להרגיש את כפות הרגליים להרגיש שאתם נותנים לאנרגיה לזרום, דרככם לתוך האדמה. 
לספור לעצמכם מ1-5 ועם הספירה, 
לשטוף ידיים בגמר התרגיל, ולשבת ולחבק את עצמכם.
לספוג כמה דקות, לנוח, אפילו חצי שעה.

המון אהבה, 
הבורא/ה העליונים, 
המאסטר מטאטרון. 

וממני באהבה גדולה, 
שושנה דונאיה

© כל הזכויות שמורות.

לקריאת תקשורים נוספים
הכנסו כאן


אהבת? תודה.
יהיה נחמד לקבל ממך את הפידבק, או הלייק ולשתף הלאה!

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים