שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - תקשור ריפוי של שמחה
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

תקשור 17.4.13, האור הזהוב כתום, ריפוי של שמחה


ציור שושנה דונאיה

הבוראה הקדומה מברכת אותנו, ברוכים אתם ברוכים ואהובים.
האור האלוהי הקדום מברך אותנו, המאסטר חנוך.
ידע רב מבקש לרדת, להביא אליכם תדרים חדשים של התנהלות מתוך היש. הסכמה עילאית שלכם נעשתה להביא את האור אילכם, ליצור אותו בתוככם, לראות את עצמיכם.האמונה היא זאת שיוצרת את המציאות. האמינו יקירי ביכולותיכם, האמינו במי שאתם, האמונה הזאת ביכולות הגבוהות שלכם תאפשר את היצירה והבריאה. היא תהייה המנוע שיביא אליכם את ההגשמה של כל מה שאתם יודעים בתוככם שהוא אתם ומבקש להתגשם.
שינויים רבים עוברים על הכדור. התהליכים באים כשכבות, שכבות.
כל פעם התהליך עובר על כל הכדור.

נפתחות דלתות גדולות רבות יכולת, דלתות שמאפשרות ומביאות איתן אנרגיות חדשות, אנרגיות של שינוי. האנרגיה שיורדת אליכם עכשיו צבעה זהוב עם כתום והיא אנרגיה של הגשמה, האנרגיה של ההוצאה לפועל את היכולת,
את המחשבה, הרצון, לידי ביצוע.

האנרגיה הזהובה הכתומה נכנסת אליכם דרך העין השלישית שלכם. נכנסת מקדימה, פותחת את העין ונכנסת אל תוך מרכז הצאקרה. האנרגיה מתחילה להסתובב בתוכה, להאיר אותה, כאילו מנערת אותה ומסובבת אותה כמו ספירלה ומתחילים לעלות מתוכה תוכניות ותכנים קדמוניים וישנים שבמשך הרבה מאוד זמן קברתם אותם, מתוך פחד. מתוך הפחד לגלות שאתם רבי עוצמה. המחשבה שגרמה לכם לסגור את הרעיונות האלה את אותם המחשבות והתוכנות היא הפחד שאכשל.

בתוך הפחד מכשלון נמצא הפחד מהצלחה. אתם מפחדים מהאור שלכם יותר מהחושך. הסיבה לכך היא אותם תוכנות קדומות מגלגולים ראשונים.
אותם קודים שהוטמעו בכם כדי למנוע מכם את ההתחברות מחדש לעוצמה שבכם. בדרך הזו ביקשו ישויות הכוכבים להיות בשליטה עליכם.
ניתן לאור להסתובב בתוך העין השלישית, לשחרר ולראות כמו קליפות החוצה, חבלים, חבלים, את התוכנות הישנות, את האמונות הישנות, הרצונות הישנים. נראה את הכל מונח כמו חבלים חומים עטופים הנייר חום.
כחבילה שאין בה שימוש. אנחנו נותנים לאור להיכנס לכל חבילה כזו, פותח את הנייר ומתחיל להאיר את כל התוכן, בכל היופי כל האהבה כל מה שיש.
אתם רואים את זה כאילו מתחיל להיות, לקבל חיים.אפשר לראות את זה בדמות הרבה ירוק, פרפרים, מים זורמים חיים, נכנסים לתוך החבילה החומה הזו ומאפשרים לאור להיכנס לחבילה נוספת  לפתוח אותה ולהאיר אותה לחיים. תנו לעצמיכם לעבור מחבילה לחבילה ולאפשר לאור לפתוח ולנקות ולהכניס את אנרגית החיים לתוך התוכנה הזאת.

העין השלישית מתחילה לנוע כמו ספירלה. האנרגיה הסגולה שלה, הכחול אינדיגו, מתחילה להסתובב במעגלים ומתחילה להכיל, כל הידע שנפתח ומתאפשר, היא עוטפת אותנו לתוכה. ואנחנו מרגישים שמהעין השלישית וכל האנרגיה שיש שם טיפות מים זהובות מתחילות לזרום לגוף, למערכת הדם. זה מתחיל להאיר בנו את השמחה. מערכת הדם נחסמת כשאנחנו חוסמים את השמחה. אנחנו נותנים לאנרגיה לתת את תחושת השמחה, של היצירה וההגשמה לזרום לנו לכל העורקים, הורידים, הנימים, לכל נוזל הדם, כדוריות הדם האדומות והלבנות. האנרגיה ממלאה את הכל בשמחה ויצירה.

כדוריות הדם שמתמלאות באור הזה יוצאות ממערכת הדם ומתפשטות בכל האברים, מביאות את בשורת השמחה לכל התאים, ד.נ.א, לכל הגוף.
משחררת משם את העצב, משחררת משם את הפחד. נותנת לאנרגית השמחה למלא אותנו באור הכתום והזהוב  שמתפשטים לנו לתוך ההילה.
צאקרת מקלעת השמש, ספירת תפארת, נפתחת ומתמלאת כולה בשמחה.
האור הכתום זהוב מנקה את כל חלקי הישות הנמוכים בתוך צאקרת מקלעת השמש. את הפחד, את הכעס ואת הביקורת והשיפוט וממלאת אותה בשמחה .
והאנרגיה עוברת דרך כל הצאקרות מהעין השלישית, צ.הגרון, מאפשרת לה להפתח ליצירתיות שבה .צ.הגרון מחוברת ליצירתיות, לביטוי של מי שאנחנו, היכולת להביא לידי ביטוי את הרעיונות, את המחשבות, את התוכנות והתוכניות שמאפשרות לנו להגשים את האלוהות בפינו.

ניתן לאור הזהוב הכתום למלא לנו את צ.הגרון.
והאנרגיה יורדת לצאקרת הלב פותחת אותה וממלאה אותה האהבה והנתינה בשמחה. מאפשרת לאנרגיה של השמחה לחלחל לתוך כל מערכות היחסים שלנו, החשובות והבלתי חשובות ולמלא אותם באור הזהוב הכתום .צ.הלב שמחה.
ולמקלעת השמש, נכנסה לתוכה כדי לאפשר את שאר הצאקרות, כדי לשחרר את השיפוט והביקורת, הביקורת שהיא מכניסה את הקור, לתוך כל ההתלהבות לתוך כל עשייה שבאה משמחה. האור הכתום זהוב משחרר ממקלעת השמש את הביקורת, את השיפוט ומאפשר לה להיות בהתלהבות, בשמחה, בהודיה.

האור יורד  לצאקרת המין ממלא אותה היצירתיות, בדחף לחיים, ביכולת לבטא החיים את הטוב שלנו, את האמונה של מי שאנחנו, את האמונה שלנו ליצור כאן ועכשיו את גן העדן שלנו. צאקרת המין מתמלאת באור הזהוב הכתום הזה.
האור יורד לצאקרת היסוד, האנרגיה מרפאה את כל הפלד ההשרדותי, כל חוסר האמון היכולות, פותח את הפחד שאני לא מוגנת, את הפחד שאני לא יכולה, פחד מלהכשל, פחד מהצלחה ומרפאה אותם. ניתן לאור הזהוב הכתום לטהר ולפתוח את צאקרת היסוד ולהביא לשם את יכולת ההגשמה של כל הטוב שלנו. להוציא לפועל את הרעיון שמתגשם, מהעצמי הגבוה, מהנשמה, דרך כל הצאקרה, להביא אותם לידי מימוש. וניתן לאור לזרום דרכינו לאדמה.

מהמקום שבו אנו עומדים האנרגיה מתפשטת לתוך האדמה, מתחילה להנץ פרחים, דשא, עצים, פרחים יפיפיים, צפורים יפיפיות, אור רב.
זהו גן העדן שלנו. אנחנו מקרקעים אותו לתוך האדמה
מלאך ניגש אלינו והוא מושיט לנו אבן חן, כמו יהלום גדול בצבע כתום זהוב, והוא נותן לנו אותו ביד . כל היהלומים שבידיים של כולנו מתחילים  להקרין קרן אור לתוך המרכז ומתוך כל קרני האור האלה נוצר יהלום חדש ענקי ואנחנו מחוברים ליהלום הזה ומתחילים לעוף יחד איתו.

מלווים אותנו המלאכים, המאסטר חנוך, המדריכים שלנו, הנשמות. אנו עפים יחד עם היהלום עד שאנחנו מגיעים להר מאוד גבוה והיהלום הזה מתישב עליו. זהו היהלום של כל התת מודע הקולקטיבי. אנחנו תופסים את היהלום שיש לנו ביד ומתחילים להקרין לתוכו מחשבות של אהבה, יצירה , איך היינו רוצים שכדור הארץ שלנו יהיה. לראות את היופי והאהבה שבין האנשים, את החמלה, את ההסכמה להכרה שכולנו אחד. את הדאגה לבעלי החיים, לאמא אדמה, ממלאים את היהלום בכל התמונות האלה ודרך היהלום שולחים את המתנות האלה ליהלום של התת מודע הקולקטיבי. הוא מתמלא באור. אור רב. אור של האהבה שלנו, של היצירה שלנו. של ההסכמה שלנו לברוא מחדש את כדור הארץ שלנו. והאור הזה מתפשט מתוכו לתוך התת מודע הקולקטיבי ומתחיל לטהר משם כל פחד, כל טראומה קולקטיבית, מלחמות, ארועים טראומטיים של האנשים.
האור נכנס, מנקה, מרפא וממלא באור..

כשהיהלום הגדול הענק מלא באור, בכל המחשבות של האהבה, השמחה שבנו אנו משחררים את החוט שמחבר אותנו אליו. לוקחים את היהלום שלנו וחוזרים איתו לכאן. היהלום הגדול נשאר שם, ממשיך להסתובב על צירו ולפזר את האור שבו לכל המרחב של התת מודע האנושי. אנחנו לוקחים את היהלום שלנו איתנו, מפנימים אותו בצאקרת הלב שלנו וממשיכים להטעין אותו, כל הזמן, באמונה, באהבה, בשמחה, ביצירתיות, ביכולת להגשים את האני ואת האהבה במציאות שלנו.
אנחנו נודה למלאכים, למאסטרים, לבורא, לבוראה על האהבה התמיכה והנתינה. אנחנו מודים לעצמינו. אני מאמינה במי שאני. אני נותנת לעצמי רשות להיות כל מה שאני יכולה להיות.

אני ראויה לטוב ביותר ואני מקבלת אותו עכשיו.
ניקח נשימה עמוקה ונדמיין שורשים מכפות הרגליים ומעצם הזנב
לתוך בטן האדמה, כאילו אנחנו עץ.
נספור מ1-5 ועם הספירה נחזור לכאן ועכשיו.
תודה.
באהבה, שושנה דונאיה

כל הזכויות שמורות
©
לתקשורים נוספים לחץ כאן

 
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים