שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - תקשורים ביוטיוב- לצפיה
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

תקשורים ביוטיוב- לצפיה

פייפלאחריות להחזר כספי

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים ביוטיוב- לצפיה

תקשורים חדשים
 

האור האדום הזהוב, ריפוי הרדיואקטיביות (השליליות)

האור האדום הזהוב, ריפוי הרדיואקטיביות (השליליות)
ירדה אנרגיה מאד עוצמתית לריפוי הרדיואקטיביות בכדור, אנרגיה שלילית שגורמת לדברים לצוף - הקורונה, חוסר האחדות. האלימות הפיזית והמילולית, הזלזול בעם בכל הצורות, השחיתות. .התקשור הזה מביא לנו את האנרגיה

תקשורים עם הבורא והבוראה הקדומה

תקשורים עם הבורא והבוראה הקדומה
תקשורי הבורא - "הבורא מבקש להדריך, תדר מאוד קדום עומד לרדת לכדור הארץ, תדר של מהפך. המשמעות של האנרגיה הזו היא לעורר אתכם לתודעה הגבוהה ביותר..." לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים עם המאסטר מטטרון

תקשורים עם המאסטר מטטרון
חניכה עם המאסטר מטטרון -"זמן היקום מתקצר" אנרגיה עוצמתית להגשמה מהירה, שחרור דפוסים מעכבים מהעבר, ריפוי התת מודע, לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים עם המאסטר חנוך

תקשורים עם המאסטר חנוך
תקשורי המאסטר חנוך - "...המאסטר חנוך רוצה להדריך, השפעת התהליכים החדשים עליכם תלך ותקבל ביטוי בימים הקרובים. דרכים חדשות נפתחות..."לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים עם המלאך מיכאל

תקשורים עם המלאך מיכאל
תקשורי המלאך מיכאל - "...המלאך מיכאל מבקש להדריך הוא אומר שכל אחד מאיתנו בחר לבוא לכאן בזמן הקריטי הזה ועדיין קריטי של ההיסטוריה של כדור הארץ..." לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים עם המלך שלמה

תקשורים עם המלך שלמה
תקשורי המלך שלמה - "...התקופה הזאת היא התקופה שבה הגיע זמנכם לקבל את אשר אוותה נפשכם. הסכימו לעבור את הדרך בקלות, הנכם נמצאים לקראת סוף המנהרה הזאת..." לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים עם מרלין הקוסם

תקשורים עם מרלין הקוסם
"...מרלין נותן לנו ביד קריסטל שאותו הוא מטעין בקסם ובהסכמה לקסם. הוא אומר שהפחד שלנו מהקסם הוא גדול כי בגילגולים הראשונים ידענו ליצור קסמים אבל גם השתמשנו בהם שלא לחיוב, כדי לספק את האגו..."

תקשורים ל"חיבור לשפע"

תקשורים ל"חיבור לשפע"
תקשורים לחיבור לשפע - "...האור שיורד משמעותו שפע, הגוף הפיזי לומד להכיל את השפע. יורדת אליכם ילדה קטנה כמו מלאכית ומגישה לכם מפתח, אתם מכניסים אותו לתוך מפתח הלב שלכם..." לשמיעת התקשורים לחץ כאן

תקשורים ל"חיבור לזוגיות הקוסמית"

תקשורים ל"חיבור לזוגיות הקוסמית"
תקשורים לחיבור לזוגיות הקוסמית "...הסכמה עילאית נעשית להביא אליכם את הזוגיות האנרגטית הקוסמית. זהו תהליך שבמשך אלפי גילגולים נפשכם כמהה לחיבור הזה..." לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים לריפוי עצמי

תקשורים לריפוי עצמי
תקשורי ערב שער 21 בדצמבר - "...המיניות והזוגיות היו במשך גילגולים רבים אלמנט שנוצל על ידי ישויות הכוכבים לצורך שליטה, האנרגיה המינית במקום שהיא תחבר את הפיסי עם הרוחני..." לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים לריפוי הכעס והפחד

תקשורים לריפוי הכעס והפחד
תקשורים לריפוי הכעס והפחד - "...מביאים אותנו ליקום מאוד עתיק, ששם החל תהליך של ההפרדות בהתחלה מהבורא. היווצרות הנשמה והחלוקה לשתי נשמות מקבילות, נשמה זכרית ונשמה נקבית..." לשמיעת התקשורים לחץ כאן!

תקשורים לריפוי העם, הארץ והעולם

תקשורים לריפוי העם, הארץ והעולם
עבודת ריפוי עם המלאך מיכאל, המלך שלמה והמאסטרים ריפוי לעולם, לעם ישראל, לארץ, לירושלים ואבן השתיה ולשחרור האנרגיה הרדיואקטיבית מעל ירושלים ומעוטף עזה.
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים