שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - ריפוי עם אנרגיית היהלום מהמימד השמיני
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

 
ריפוי בעזרת אנרגית היהלום
מהמימד השמיני


 
אנרגית היהלום מקורה במימד ה8, היא עוצמתית, ישירה מדוייקת כמו אנרגיית לייזר. ממוקדת. מטרתה לפתוח חסימות אנרגטיות קשות, משחררת פחדים עתיקים, כעסים עתיקים מזמן היווצרות הישות .
היהלום, עם- 72 הפאות- 72 שמות הבורא.
 
אנרגיית היהלום מהבריאה החדשה, לא הייתה זמינה עבורנו עד כה, בגלל העוצמה שבה. ניתן להזמינה רק כעת במעבר בין המימדים. כדי להשתמש באנרגית היהלום יש לעשות עבודת התכוונות:
·        כדי לבקש את אנרגית היהלום – לעלות למימד ה-8. 
·        מדיטציה של טיהור במים
·        התחברות למעיין הפנימי.
 
מדיטציה עליה למימד ה8 בקשת אנרגיית היהלום, טיהור והתחברות. :
הרפיה.
מדיטציה עליה למימד ה8-
·     1} עלייה למימד השמיני- במרכז של שדה ירוק, את רואה את מעלית המימדים השקופה. את נכנסת לתוכה ומתחילה לעלות במימדים. מהממד הראשון, שני, שלישי, עולה למימד הרביעי , המימד האסטרלי והתת מודע, אל המימד החמישי , השישי, השביעי , השמיני. מגיעה להיכל מואר בלבן, תכלת וזהב. ובו נמצאים הבורא, הבוראה העליונה הקדומה, המאסטר חנוך, המאסטר מטטרון, המלאכים.
·      במרכז האולם יהלום ענק בצבע תכלת ופאותיו זהב . ממנו מוקרנת אנרגיה מדהימה, יפיפיה.
·     את מושיטה את ידך אל היהלום וקולטת את האנרגיה, היא עוברת דרך כפות הידים אל כל הגוף.
·     "אני מבקשת את אנרגיית היהלום, לעבור דרכי בשבילי ובשביל המטופל.
 מרגישים את האנרגייה כאילו יורדת עד כפות הרגליים. ומקרינה אותה משם על כל המימדים הנמוכים יותר , לרפא לשחרר ולטהר את כל מה שזקוק לריפוי וטיהור.
לסיום: אומרים, זה נעשה וכך הוא, תודה. 
·     ראי עצמך הולכת בשביל, בתוך קרחת יער מוצפת שמש, יפיפה. במרכז קרחת היער, יש בריכה של מים חמים, מים מינרלים עם איכויות ריפוי.
 את פושטת את בגדייך, נכנסת לתוך הבריכה ונותנת למים החמים להרפות את כל הגוף. המים מחבקים אותך ויונקים ממך את כל הכאב, הכעס, הפחד, הכל נושר כמו קליפות שקופות לתוך המים ומתמוסס . כל הגוף מתנקה, כל ההילה, כל השקרות נפתחות ומתנקות.
·      במרכז הבטן מתחת לטבור, נמצא המעיין הפנימי, מעיין הכוח הפיזי והרוחני. נתחבר לכדור אדום שנמצא במרכז הבטן, הטאנטיין. נלחץ עם האצבעות לייזר לתוך המרכז הזה.
מבטן האדמה נראה אור אדום, יפיפה, עולה דרך כפות הרגלים ומתחבר לכדור האור האדום בטאנטיין. מהאינסוף, ממרכז הנשמה, יורד אור זהב, נוזלי ואוורירי המתחבר עם האור האדום של האדמה. הכדור האדום הופך להיות אדום מוזהב, מלא בכוח פיזי ורוחני, והוא מקרין את האנרגיה לתוך כל ההילה ולכל הגוף.

   להקרין על המטופל, על עצמך תוך כדי המדיטציה.
   באהבה, שושנה דונאיה
   
©כל הזכויות שמורות . 
   לקריאת תקשורים נוספים הכנסו כאן

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים