שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - קטע מ"דבר הבורא" בספר, על הקשר שבין העם היהודי והארץ
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

תקשור-מסר הבורא:
בספר "אבני החכמה -דבר הבורא"
על הקשר שבין העם היהודי ותפקידו

 
 


זהו קטע מפרק חשוב שמסביר את ההיסטוריה של העם היהודי ושאר העמים:

..."דרכן של הדתות נכשלה, מטרתן הייתה להביא את בני-האדם לידי אחדות ואמונה, אך רבים מביניהם, שבידיהם היה הכוח, ניצלו את מעמדם, לא על-מנת להביא את האנשים להארה, אלא למטרות של רווח אישי וצבירת כוח.
אמונתם של רוב בני-האדם, בתורות ובמדריכיהן,נפגמה.
נוצרה ההבנה, שהדרך היחידה לחבר את אדם עתיק, היא על-ידי החיבור של כל אדם לעצמו ולאלוהות שבו. היכולת המודעת של כל אדם להכיר בערך העליון של עצמו, לשחרר את עצמו ולטפל בפחדיו, תאפשר לו להבין ולברוא מחדש את אותו אור קדמון – אדם עתיק.

החלקים המוארים הולכים ומתחברים. הניקיון של כל אדם כפרט, משפיע ומנקה את התת-מודע הקולקטיבי, ומשפיע על יכולתה של האנושות להבין ולקבל את מהותה האמיתית, שהיא האור הגדול. היכולת לטפל בפחדים, בכעסים, בטינות ובשנאה, משחררת את האדם מכבלי מלכותם של המאורות והכוכבים, ונותנת בידיו את הכוח לבחור ולהחליט על חלקו באותו אור קדמון – אדם עתיק.


תפקידם של בני-ישראל, היה ונשאר חשוב, כיוון שחלק זה של המוח של אדם עתיק, שונה בהרכבו מחלקים אחרים של הגוף. לכן, היכולת המודעת של כל אדם בישראל, להביא את עצמו, לניקיון פנימי מפחדים, כעסים,טינות,שנאה ומניפולציות מאפשרת לאור הבורא להתחבר מחדש לאותו מוח אחורי קדום של אדם עתיק ולהיות  אנרגיה יצירתית רבת עוצמה שיוצרת ובוראת עולמות מחדש.

חשיבות רבה להימצאותם של בני-ישראל בארץ ישראל.
ארץ-ישראל, היוותה  את החיבור של העם העברי למרכז הכוח שלו, לקו האמצע שלו, ומהווה את קו האמצע של הבריאה כולה, של הכדור.
בארץ-ישראל יש יתד אנרגטית מאוד גדולה שמחברת את העם היהודי למי שהוא. רק כאן יוכלו בני-ישראל לשמור על עצמם ועל היחודיות שלהם, ומכאן יוכלו לעזור לעצמם ולכל העמים. הארץ היא החלק הפיזי.  כמו נורה שכדי שהיא תיתן אור, צריך את הכבל ואת הנורה. כך גם כדי שהעם הזה יתן אור, צריך את החלק הפיזי, את הארץ."


לידיעתכם :
  • ניתן לרכוש את הספר כאן באתר, בהנחה מיוחדת,
  • הכנסו  ב- הוסף לסל
  • בטל 077-2004386 או באימייל donyash273@gmail.com
  • בקניה דרך הטל. העלות  80 ש"ח.
  •  ניתן להזמינו גם בחנויות המובחרות- סטימצקי וצומת ספרים.
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים