שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - "ריפוי עם המלאך" פרקים נבחרים
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

"ריפוי עם המלאך" פרקים נבחרים

פייפלאחריות להחזר כספי

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט

שלושה פרקים לדוגמא מהספר "ריפוי עם המלאך מיכאל"
 

פרק מהתהליך האישי שלי:
 
סיפורים מניעים אותנו, הם יכולים להיות ריפוי עצום. הם הדרך להביא את הידע ואת התובנה מתוך החוויה. זאת הסיבה שאני מתחילה בסיפורים.
גם כשסירבתי לפעמים למדריכיי הרוחניים להוריד עוד ידע ועוד ידע כי הרגשתי עמוסה, היו אומרים לי: "טוב, אז אולי סיפור?" כמו לילדים... ולסיפור תמיד הסכמתי וגם נהניתי מאוד.
בתהליך הקריאה מומלץ מאוד לשים לב לתובנות חשובות שעולות מתוך הסיפורים לאנשים טובים באמצע הדרך, לזהות את המסרים הבאים מבפנים ומבחוץ, לזהות את התוכנית האלוהית הנשמתית ואת הדרך להגשמתה, לזהות איך דברים קורים לנו – גם כשנדמה לנו שהכול מקרי. שכשאנו מסתכלים לאחור, אנו רואים שדבר אינו מקרי – הכול מתגשם ונכנס למקומו כמו חלק בפאזל.
אני שמחה להיות כאן אתכם בתהליך שלי-שלכם, בהמון אהבה.
שושנה
התהליך הרוחני שלי
התהליך הרוחני שלי החל הרבה לפני שידעתי שהוא תהליך רוחני, הרבה לפני שידעתי מה הם מלאכים. בהיותי ילדה צעירה מאוד זכרתי את השיחות שלי עם אלוהים, וידעתי שיש חיים אחרים מעבר לחיים כאן. ידעתי שלא באתי לכאן לכדור הזה כדי להיוולד, ללדת ילדים, לעבוד בעבודה מסוימת ויום אחד להיעלם. ידעתי שיש לי משהו מיוחד להעניק, ליצור – אך לא ידעתי מהו.
ידעתי שבאתי לעזור.
בהיותנו ילדים אנו קולטים את המטרות הרוחניות שלנו, אך המודע הצעיר אינו תמיד מבין באיזו דרך עליו להגשים זאת. נולדתי בארץ, ביהוד. התקופה הייתה תחילת קום המדינה. אז הייתה יהוד כפר ערבי שננטש על ידי הערבים שברחו בזמן המלחמה, ואוכלס על ידי עולים חדשים, בעיקר יוצאי טורקיה, תימן ועירק. היו גם שכונות של יוצאי אירופה, רובם ניצולי שואה ועוד. הייתה אנרגיה מיוחדת למקום הזה – לשכונה, לבתים הערביים... בשכונה שלנו שלטה השפה הספרדית - לדינו. גם יוצאי תימן, יוצאי בולגריה ושאר העדות דיברו לדינו.
חלקם הגדול של הבתים הערביים היה בנוי מחול, מטיט ומלבנים. משפחות שלמות השתכנו בבית אחד, כל משפחה קיבלה חדר. בדרך כלל החדרים היו בנויים סביב חצר משותפת. הייתה תחושה שכולם יחד, מעורבים זה בזה.
נולדתי למקום הזה. הייתי התינוקת הראשונה במשפחה שנולדה בארץ, תינוקת אהובה ומחוזרת. התחלתי ללכת בגיל צעיר מאוד, ובגיל שנה וחצי חליתי – שלושה ימים של חום גבוה מאוד. הרופאה טענה שזו אך דלקת גרון, אבל אני ניצלתי בזכות האינטואיציה של אמי, שחשה שאני בסכנה. היא נשאה אותי בידיה והלכה ברגל לבית החולים 'תל-השומר', מרחק הליכה משמעותי בתקופה שלא היו אוטובוסים. הסתבר שחליתי בדלקת קרום המוח, דבר שהשפיע עליי מבחינה בריאותית במשך כל חיי לאחר מכן. כשהשתחררתי מבית החולים הסתבר להוריי שבעקבות המחלה איבדתי את התחושה ברגליים – לא יכולתי ללכת, וזה נמשך עד גיל שלוש וגם אחר כך. בגיל בוגר יותר, גיל שבע, 'גילו' שאיבדתי גם את השמיעה באוזן שמאל. עצב השמע נפגע.

מתינוקת יפה, בריאה וחברותית, הפכתי לילדה עצובה, מופנמת וחלשה. הרגשתי שאני נמצאת בתוך בועה. לקות השמיעה גרמה לי להסתגר. עם זאת הייתי תלמידה מוכשרת, ציירתי, קראתי הרבה, כתבתי סיפורים, התפתחתי והישגיי הלימודיים היו טובים.
 
 
פרק מהקדמה להבנת העולם הרוחני שלנו:

מערכות יחסים – מראה לאמונות הפנימיות
המערכת השנייה שאליה משחרר התת-מודע את האמונות היא מערכת היחסים שלנו.
הפחדים או האמונות השליליות שלנו הלא מודעים באשר לעצמנו משודרים לתוך ההילה שלנו, ומתוך ההילה הם נקלטים על ידי ההילה והתת-מודע של האנשים בחיינו, וחוזרים אלינו כבומרנג, כהתייחסות שלילית. החוק היקומי הראשוני אומר – 'דומה מושך דומה', הפחדים והאמונות האגורים בנו יוצרים מצבים ודפוסים שחוזרים על עצמם – מתח, ביקורת, כעס, התנגדות, תחרות, קנאה.
האמונות השליליות מושכות אלינו מציאות שלילית.
מכיוון שרוב האנשים אינם מודעים לאמונות השליליות שלהם בגלל החסימה בין המודע לתת-המודע, מערכות היחסים הן שמשקפות לנו מה באמת אנו מרגישים וחושבים על עצמנו.
אם עברנו בילדותנו חוויה קשה, שבה המסר שקיבלנו היה שאנו לא מספיק טובים, הדחקנו את החוויה ואת המסר. הללו נזרקו לתת-המודע, ואת הדלת בין המודע לתת-המודע סגרנו כי לא יכולנו להתמודד עם חוויה זו. לא רצינו לזכור חוויה מכאיבה כל כך, תובנה מרגיזה כל כך.
כעת בתת-המודע שלנו קיימת אמונה: "אני לא מספיק טוב/ה." עם זאת, ברמת המודע אנו ננסה לפצות וליצור את ההפך– אנו נגדל וננסה בכל מאודנו להוכיח לכולם שאנו הטובים ביותר, לדוגמה ילדה שבגרה תהיה: האימא הטובה ביותר, עקרת הבית הטובה ביותר, האישה היפה ביותר, הסקסית ביותר, אשת קריירה מוצלחת וכו'.
ובכל זאת במציאות, בעלה מבקר אותה, ילדיה מבקרים אותה, הבוס שלה קשה איתה.
מה ניתן לעשות?
היא יכולה להתגרש מבעלה כי 'הוא' לא מעריך אותה, להתפטר מהעבודה, לכעוס על ילדיה שאינם מעריכים את מאמציה, אבל עד מתי?
עד שתבין שכל העולם משדר לה ומשקף לה את האמונה הפנימית שלה שהיא לא טובה.
לכן כשאנו מטפלים באירועי הילדות דרך ה'חיבור לנשמה' ומנקים אותם אירועים שנוצרו בעקבות הקשרים האישיים המוקדמים שלנו, אנו מתחילים לפתוח את המסננת שבין המודע והתת-מודע. ככל שננקה אירועים אלה בתוך עצמנו, נתחבר לעצמנו יותר ויותר ונתקדם בתהליך יצירת השלמות העצמית שלנו.
המודע והתת-מודע יהיו אחד. לא יהיה מצב של כפילות, של אחד בפה ואחד בלב.
כדי לשנות את המציאות ואת תגובת הסביבה אלינו, עלינו לשנות את הדפוס הפנימי שלנו. הבנה של האמונות הפנימיות שלנו תשנה את התנהגות הסביבה אלינו. בן/ת הזוג שלנו, ילדינו, הבוס שלנו והחברים שלנו ישנו את הדרך שבה הם רואים אותנו ואת יחסם אלינו בעקבות השינוי העמוק שיתחולל בנפשנו.
 
 
פרק מהתקשורים שבספר:
 
 
לאמונה יש כוח מניע
"ילדיי היקרים, המלכות העליונה, ה'אור האלוהי הקדום' מברכים אתכם, ברוכים אתם, ברוכים תהיו.
המקור לכל האמונות השליליות הוא הפחד. הפחד נוצר ככלי שמטרתו לאפשר לכם לבחון את יכולותיכם.
האמונה נוצרה בעקבות הפחד.
היכולת שלכם לגבור על הפחד הולידה את האמונה.
ככל שהצלחתם להתגבר על פחדיכם רק התחזקתם ויצרתם עוד ועוד פחדים כדי ללמוד לקבל את אשר היה חלק מכם.
האמונה והפחד נוצרו כדי להביא אתכם לחיבור שלכם, למהות העליונה שלכם, וכדי לשמור על היכולת ליצור את המציאות שלכם.
נמצאים אתם בתחילתו של עידן שנפתחות בו לפניכם דלתות חדשות, להביא עצמכם מחדש לקבלה העצמית, לאמונה ביכולותיכם, ליצור את כל אשר אתם מבקשים.
השינוי המטפיזי שאתם עוברים בזמן הקרוב הוא שינוי של תדרים, שינוי של פתיחת שתי אונות המוח לקבל ולהכיל את המידע המגיע מהעוצמות העילאיות שלכם.
אתם פותחים דלת חדשה, שתחבר אתכם למרכז שלכם, מרכז התודעה העילאי שלכם, מרכז שיעזור לכם להשתמש בחלקים גדולים יותר של המוחות שלכם. תובנות תרדנה ביתר קלות. אתם תזהו דברים שתמיד ידעתם, אך לא הצלחתם להתחבר אליהם.
תיפתח לכם דלת של הסכמה, הסכמה לשינוי, לשינוי הדפוסים הקדומים, לשינוי המנטליות הבסיסית שלכם, לשינוי התובנות שיגיעו אליכם. דבר שיאפשר לכם להסתגל טוב יותר לאמונה שבכם ולשחרר את הפחד.
לאמונה יש כוח מניע. האמונה בעצמכם תדרבן אתכם ליצור עבור עצמכם ועבור אחרים מציאות שונה, מציאות שיש בה יותר שמחה ויותר אהבה. מציאות שהפחד מפסיק להיות הטריגר שלכם ובמקומו קיימת אמונה. ואמרו אמן.
קבלו את אהבתי הרבה אליכם, המלאך מיכאל."
 
באהבה
שושנה דונאיה 

לרכישת הספר באופן מאובטח, לחץ כאן!


 
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים