שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - על הדיסק "הרמוניה באהבה" - הרמוניה ויצירת מציאות:
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

על הדיסק "הרמוניה באהבה" - הרמוניה ויצירת מציאות:


מדיטציית "התרגיל השלם של ההרמוניה"
"התרגיל השלם של ההרמוניה" בהנחיית שושנה דונאיה ובלווי מוסיקה. המדיטציה בת 20 דקות ומומלצת לעשייה בבוקר מיד עם הקימה. לעשייה היומית של המדיטציה יש ערך מצטבר ואנו חווים יותר ויותר את היכולת להיות הרמוניים, שלמים ומושלמים לעצמנו.
המדיטציה מומלצת במיוחד למטפלים, שחווים בזמן טיפולים את ההזדהות עם המטופל וחווים את הכאב שלו או קולטים את האנרגיות השליליות שנפלטות בזמן טיפול. ההרמוניה היא ההגנה הטובה ביותר .
המדיטציה של ההרמוניה, התרגיל השלם של ההרמוניה, מביאה אותנו למצב של נוכחות בתוך הגוף הפיזי. המפתח לחופש הוא להיות נוכח בגוף באופן מלא והמדיטציה היומית נותנת לנו את הכלי להגיע לכך.
.
יש בנו חלקים רבים שאינם באים לידי ביטוי בחיינו, הכחשה של חלקים אלו יוצרת מתח, ובלבול , אנו לא משתמשים בכל היכולות שלנו כדי ליצור את המציאות שלנו.
השכל, האגו משתלט על חיינו, אנו מזהים את עצמנו עם השכל, הרגש והגוף.
אבל אנו יותר מאשר רק שכל וגוף.
אנו בנויים מ- 2 חלקים - החלק הרוחני והחלק הפיזי. רק כשאנו מחברים את החלק הפיזי והרוחני יחד רק אז אנו חשים שלמים. אנו לומדים להכיר מי אנו.

החלק הפיזי מורכב מ4 חלקים, 4 אנרגיות:
1. הגוף הפיזי עצמו. בד"כ ההתייחסות לגוף הפיזי שלנו היא התייחסות כמו למכשיר שמשתמשים בו, מאכילים, רוחצים , ומפעילים כל הזמן. הגוף הפיזי, התאים שבו חיים, זוכרים, יש בגוף הפיזי שלנו תודעה חיה. אין הוא עומד בפני עצמו. הוא מחובר לרוח שבנו. היום גם המדענים מכירים בכך שחומר הוא אנרגיה בתדר איטי מאד.מכאן שהגוף הפיזי שלנו הוא אנרגיה .

2. האנרגיה החשמלית – שעוברת במערכת העצבים שלנו. מערכת העצבים מעבירה את האינפורמציה למוח דרך פולסים חשמליים.. מכיוון שאנו יצורים חשמליים, אנו פולטים וקולטים מתח חשמלי רב.
המתח החשמלי שאנו קולטים מכל המכשירים החשמליים שאנו מוקפים בהם במיוחד כל המכשירים הפולטים רמות של קרינה כמו הטלוויזיה, המחשב, המכשירים הניידים, המיקרו ועוד ובמיוחד אם יש לנו בסביבה גם אנטנה סולולרית או עמוד מתח גבוה . אנו גם פולטים מתח רב דרך הרגשות שלנו. הפחדים, הכעסים, הדאגנות, החדרות הן מתח חשמלי.
הצ'קרות שהן מרכזי אנרגיה חשמלית בגוף מושפעות מאד ממצב המתח החשמלי. הצ'קרות נפתחות ונסגרות בהתאם לרמת המתח בגוף. לצ'קרות תפקידים מאד ייחודיים והן משפיעות על המצב הרגשי שלנו בנושאים השונים בחיינו. לכל צ'קרה תפקיד ייחודי.
כשהצ'קרות נסגרות נסגר בעצם הצינור המוביל אנרגיה לגוף. כשגוף אינו מקבל אנרגיה אנו חשים עייפים,כועסים, רמת החרדות עולה, רמת התגובה והרגישות שלנו לכל אירוע בסביבה עולה. אנו נעשים עצבניים.
ניקוי אנרגטי של הצ'קרות על בסיס יומי מאפשר לנו לשחרר מתח רב ואז גם הגוף הפיזי נרגע.במדיטציה אנו מנקים את הצ'קרות.

3. האנרגיה האסטרלית היא האנרגיה איתה אנו יוצאים מהגוף בזמן חלימה. שמה של האנרגיה אסטרלית מגיע מהשם אסטרון, כלומר כוכב.מכאן גם השם של אנשים שאינם ממוקדים אסטרונאוטים, כי כשהאנרגיה האסטרלית יוצאת מהגוף אנו חשים מבולבלים, עייפים, לא מרוכזים.
מכיון שהאנרגיה האסטרלית יוצאת בלילה מהגוף , פעמים רבות כשאנו מתעוררים בבוקר, היא עדיין מטיילת בחלומות ובמימדים אחרים. לכן ההחזרה שלה לגוף היא פעולה יומית חשובה. אחרת נרגיש במשך היום כאילו אנחנו לא כאן, המחשבות מפוזרות, מבולבלות. ואנו נעשים עייפים .במדיטציה אנו מחזירים את האנרגיה לתוך הגוף.

4. ההילה, היא האנרגיה הפיזית הרביעית, היא מקיפה את הגוף ומכילה בתוכה אינפורמציה רבה על המצב הפיזי, המנטלי, הרגשי והרוחני שלנו. שלמות ההילה חשובה מאד. כשההילה פתוחה או פצועה מסיבות שונות אנו מאבדים אנרגיה רבה.

5. החלק הרוחני שלנו נצחי. בעצמי הגבוה שלנו נמצאת כל החכמה והידע שרכשנו במשך כל הגלגולים שלנו. החלק הרוחני מורכב משלוש אנרגיות רוחניות-
1. הניצוץ הקיומי שהוא החיבור שלנו לבורא, ממנו נוצרנו , אנו חלק ממנו והוא חלק מאיתנו.
2. גוף הידע- זוהי אנרגיה קדומה מאד שבאה מהנשמה, זהו ידע קדום ובסיסי שאין לו קשר לידע שנלמד כאן בחיים הפיזיים. זהו ידע רוחני, קוסמי.
3. גוף החוויות- אף היא אנרגיה שבאה מהנשמה והיא כוללת בתוכה את העל מודע, התת מודע ואת המודע.
כשאנו לומדים לחבר יחד את כל האנרגיות הרוחניות והפיזיות אנו חווים שלמות. התרגיל השלם של ההרמוניה מביאה אותנו למצב של נוכחות בתוך הגוף הפיזי. החיבור של כל האנרגיות והנוכחות בגוף היא ההגנה הטובה ביותר לנו. כשאני וכל החלקים שלי בגוף הפיזי אני מרגישה מוגנת ואהובה, אני פחות מגיבה לתגובות קיצוניות של אנשים ,פחות נפגעת והיכולת שלי ליהנות מכל רגע גדלה.


מדיטציית "ריפוי הילד הקטן":
הילד הקטן בתוכנו/ תיקשור שושנה דונאיה

הילד הקטן מייצג בזיכרון שלנו את עולם הנפש. כל העולם הפנימי של הילד – כל מה שרצה לבטא ולא יכל בגלל הגיל הצעיר שלו וחוסר היכולת להתמודד מול עולם המבוגרים.
הוא מייצג את הפגיעות, את הפחדים הלא מודעים וגם את השמחה הפשוטה מהמשחק בבוץ, בחול. את היכולת לאהוב ללא תנאי, את המודע הצעיר – שלא מסוגל להבין, עם התת מודע האינסופי שהוא פתוח אליו ומציף אותו, הדמיון, החלומות, התחושות.
הילד הקטן מכיל בתוכו את שתי היכולות האלה, שלעיתים אינן מתחברות יחד והוא מרגיש מבולבל.כשהעולם המבוגר אינו מבין אותו, הוא מתוסכל ולכן הוא מתנתק. הוא חי בעולם הרוחני הפנימי שלו.
פעמים רבות אנחנו מתקשים להרגיש את הילד הקטן בתוכנו, הדבר נובע מהתכחשות לרגשות שלנו בתור ילדים. הרצון שלנו להיות בסדר כלפי ההורים, האחים, המורים, כולם- גורם למצב שהילד מדחיק את רגשותיו האמיתיים.
וככל שזה קורה – אנחנו חשים שהיכולת שלנו לשמוח, לצחוק להיות ספונטניים הולכת ונעלמת. אנחנו הופכים להיות רציניים וכבדים.

במדיטציה- החיבור לילד הקטן עוזרת לנו להתמודד עם הרגשות, לעמת אותן כדי שנוכל לשחררן ולהביא את עצמנו לידי חווית השמחה.אנו פוגשים שוב את עצמנו.

 
למכתבי תודה על הדיסק לחץ כאן

מדיטציית ריפוי האגו השלילי / התקבל בתקשור ע"י שושנה דונאיה
רק כאשר אדם מבין את הנזק הנגרם לו כתוצאה מהכעס, השנאה, הקנאה, הנקמנות ועוד.רק כאשר הוא מבין את הטיפשות וחוסר התועלת שבשמירת אנרגיות שליליות, הוא יהיה מסוגל לסלוח לגמרי, להיות נקי. האגו מתנגד לזה הוא מציב מחסומים משום שזה מאיים על קיומו.
"בדרך הרוחנית אין מקום לאגו, משום שרוחניות פרושה יחסים אוהבים עם עצמנו ועם אלוהים ואגו שלילי הוא מקום שאין בו אהבה" (אושו).
מדיטציית "ריפוי האגו השלילי" היא מדיטציה שהתקבלה בתקשור, מאפשרת לנו לזהות את חלקי האגו הסמויים ביותר ולשחררם.
ניקוי האגו השלילי מומלץ לכל אדם ובמיוחד לאנשים שהם בדרך הרוחנית, מטפלים, מתקשרים.
· מתקשרים רבים אינם מזהים את האגו כשהוא נכנס להם לתקשור. ריפוי האגו השלילי עוזר לנו להיות כלים נקיים שמעבירים את הידע בצורה נקייה ונכונה.
· למטפלים להיות צינור נקי שמעביר דרכו אנרגיות ריפוי ואהבה.
· לכולנו באשר אנו ,אנשים במערכות יחסים, הרבה מתח משתחרר ואנו פחות מגיבים ממקום של שליטה, כעס ופחד.
אשמח להיות אתכם כאן בתהליך שלכם, באהבה, שושנה

להזמנה : טל. 077-2004386


© כל הזכויות שמורות לשושנה דונאיה.
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים