שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - מסר בטוקיו 28.2.2010 - 6.3.2010 תזוזות הקטבים, רעידת אדמה בצ'ילי, צונמי ביפן.
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

 
                                                      מסר בטוקיו
                                          28.2.2010 - 6.3.2010
                          תזוזות הקטבים, רעידת אדמה בצ'ילי, צונמי ביפן.
האקונה, מסר הקיסרות היפנית. 
                                                  

יפן, האקונה, ליד האגם 

28.02.2010 – תזוזות הקטבים, רעידת אדמה בצ'ילי, צונמי ביפן.
יש נקודה אחת שהיא שווה וזהה לאינסוף וזוהי נקודת האמצע. מרכז הלב.
יצאתי מנרה לקיוטו. בדרך  ברכבת קבלתי לא להמשיך להירושימה כי לא אספיק להגיע. לעצור בקיוטו. ברכבת הזמנתי לי חדר במלון ומשם יצאתי למקדש קרוב לתחנת הרכבת. המקדש היה סגור. ישבתי בתחילה על המדרגות לעשות עבודה. בקשו ממני להרפות ולאפשר את העבודה שנעשית דרכי עם ישויות האור על הירושימה. שאלתי מה לגבי הקריסטלים שאני צריכה להשליך לנהר, אמרו שיהיה בסדר.

תקשור 01.03.2010 – מקיוטו לטוקיו שוב.

..."הבורא הקדום מברך אותך שושנה יקרה. הבוראה העליונה הקדומה, המלאך מיכאל. שמונה ימים של שינויים עומדים להיות בשבוע הזה. החל מהיום. שינויים אנרגטיים מאוד משמעותיים המשפיעים על כל הכדור.הסכמו עילאיות מתחברות עכשיו לתוכנה כוללת ליצירת שינויי תדר. הזרימה האנרגטית בכדור השתנתה לכן גם התהפוכות של רעידת אדמה וצונמי.
שינוי של מיקום הקטבים, כדור הארץ מסתובב, כיוון התנועה שלו משתנה שזה אומר שיגיעו עוד רעידות אדמה. האטמוספרה עוברת שינוי. החור באוזון  גדול מדי ויש פריצה של קרינה אולטרה סגולה לתוך הכדור.

תקשור, 02.03.2010 – שפע העם היהודי – האקונה,  המלכות הקיסרית.

..."הבוראה העליונה הקדומה מברכת אותך. שמעי בתי והסכימי. לבשי עוזך בגדי תפארתך. מלכות של אור ניתנה לך, מלכות של ידע. שמיעת השמע מברכת אותך. הבורא הקדום. העבודה שעליך לעשות היום היא עבודה בקשורה לשפע של העם היהודי.

בהאקונה יש באר אנרגטית רבת עוצמה שנסגרה בעקבות פצצת האטום בהירושימה. הבאר הזו קשורה למימד ה-5 וליידע על היווצרות האנושות. ליד האגם ישו  מקדש קטן שעליך להיכנס אילו  לצורך העבודה. להתחבר לבאר לעשות שוב ניתוק תלות קארמתית בין העם היהודי לבין העם היפני. לראות את הבאר מתמלאת והשפע שלה מתפשט על כל העולם ועל העם היהודי בפרט.

לעם היהודי יש קשר למלכות, לקיסרות היפנית (מאוחר יותר נודע לי שאחד משבטי ישראל נדד ליפן. אחד הקיסרים היה יהודי). מקור העם היפני באטלנטיס. הידע שהם שואבים הוא משם. הקיסרות היפנית קשורה לעם היהודי. היא באה מתדר דומה. הקיסרות היפנית היא המשך של המלכים במצרים, הפרעונים. הידע שלהם הוא ידע חשמלי מגנטי. עליך להגיע לארמון הקיסר בטוקיו. להתחבר לאנרגיה של הקיסרות היפנית העתיקה. לקבל מהם ידע על מנת להביא לעם היהודי כדי שיוכל לממש את חזונו ולהתחזק מבחינה כלכלית ואנרגטית בעולם.

מסר השושלת המלכותית היפנית העתיקה:
השושלת המלכותית של יפן מברכת אותך. שושנה יקרה, ברוכה את בבואך לארצנו. אנו שמחים לארח אותך ומודים לך על כל העבודה הרוחנית הנעשית דרכך בימים אלה לטובת יפן והאנושות כולה.

את נמצאת במרכזו של מעגל שממנו נפתחות דרכים רבות. אחת הדרכים היא לקבל את הידע החשמלי של המלכות הקיסרית. ידע שמקורו באטלנטיס. ההסכמה שלך לעשות עבודה היא הסכמה עילאית. עליך לאפשר לידע לזרום דרכך בקלות. אל לך לנסות להבין כרגע. שחררי, הרפי ותני לאנרגיה לזרום דרכך ולהובילך. הידע מועבר דרך שקרת הלב, קו האמצע.

השפע יגיע בדרכים שונות. אחת הדרכים היא דרך המסרים מאטלנטיס. הבאת הידע הזה לידי מימוש בחיים הפיזיים האלה. באטלנטיס היה הרבה שפע שלא ידעו כיצד לנווט אותו. מטרת השפע אז היתה היתה ליצור כח, עוצמה על מנת לשלוט. מטרת השפע כיום היא שלום על פני האדמה. השלווה שאתם מבקשים היא שלווה שמקורה ברצון לוותר על שליטה ועל מלחמות. ברצון להפיק מיכולת הריפוי והבריאה שלכם יצירות חדשות לטובת האנושות וכדור הארץ.

אטלנטיס קברה איתה סודות רבים. סודות אלו נמצאים במקומות שונים בכדור. האקונה היא אחת מהבארות שמכילות את אחד הסודות.
    
באהבה,
     שושנה דונאיה

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים