שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - מסרים ע"י העבודה בהירושימה: 20.2.2010 - 24.2.2010 ריפוי אמא אדמה , ישויות, קריסטלים, איינשטיין והעם היהודי.
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

מסרים ע"י העבודה בהירושימה:
20.2.2010 - 24.2.2010
ריפוי אמא אדמה , ישויות, קריסטלים, איינשטיין והעם היהודי.


 

 אחד הקריסטלים לעבודה האנרגטית. 

תקשור, 20.2.2010  טוקיו לפני הנסיעה להירושימה.

"...הבוראה העליונה הקדומה ,מברכת אותך ,שושנה יקרה ,ברוכה את ברוכה ואהובה .
מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא מברך מברך אותך, הבורא הקדום, המלכות העליונה .
האור האלוהי הקדום, אם האמהות, שפעת השפע מברכת אותך .

שומעת את קולות אלוהיים בתוכך, הסכמה עילאית נעשתה.
הבוראה העליונה מברכת אותך על הסכמתך ונכונותך לצאת למסע זה, לרפא אורות קדומים שנפגעו ויצרו חסימה בתת מודע הקולקטיבי של האנושות. תת המודע נמצא בחוסר איזון מסוכן העלול להתפרץ בכול רגע ולשבש מהלכי עליון . ההרמוניה העל יקומית נמצאת בסכנה בגלל חוסר האיזון הזה.

הברכה שורה בחיקך ילדה יקרה על הסכמתך זו לבוא לכאן ולרפא דרכים עליונות ותחתונות. מאות אלפים של ישויות תתקבצנה ביום זה ה 22.2.10 בנתיב הריפוי, לקבל את מתנתך האנרגטית ולשחררם אל ההימלאיה, אל היהלום האנרגטי שם ולהדרכה שלהם. (על היהלום בהימלאיה- אנא קיראו בספר ההפעלה - בספר "אבני החכמה, דבר הבורא".)
הדרך שעליך לעשות זאת היא דרך תפילה זכה למלאכי עליון לרדת לאסוף את הישויות והנשמות התועות אל מקום החסד שלהם.

התפילה תתקיים בפארק השלום בהירושימה ליד מוזיאון ההנצחה בשעה 12:00 בצהריים לפי שעון יפן
(5:00 בבוקר לפי שעון ישראל ). זאת השעה בה יפתח השער העליון להוריד אליך את מלאכי השרת לעוזרך בעבודתך. המשך התהליך ב – 23.2  בשעה 16:00 לפי שעון יפן (9:00 בבוקר לפי שעון ישראל ). וב- 24.2 בשעה 17:00 יפן (10:00 בבוקר לפי שעון ישראל ).

שערי שמיים יפתחו להביא אליך את אנרגיית הבורא לעוזרך לרפא ולשחרר את כל הנשמות התועות שתגענה להירושימה בימים אלו ובשעות אלו. עליך להתחבר לבורא שבך ולהביא את האנרגיה למקום הזה . לטפל אנרגטית בישויות בפציעה הקריטית שלהן ולשחררן להימלאיה, להדרכה שלהן. מלאכי השרת יעזרו בעבודת העברה של ישויות אלו אל השלום .

שמחת השמחות מברכת אותך שושנה יקרה שמונה ימים של עילוי הנשמות בדרך של תפילה והדמיה של שליחתן ליהלום. בקשי מתלמידיך לקרוא קדיש עליהן באופן קולקטיבי. השחרור של ישויות אלו יאפשר את ריפוי אמא אדמה ,הן יוצרות הרבה כאב על פני האדמה. ולעם היהודי לא תבוא השלווה עד אשר קארמה הזו תיסגר.
העם היהודי לא מצליח ליצור שפע למרות הגניוס שלו.
איינשטיין ואופנהימר היו שני המדענים היהודיים שהיו מעורבים בפיתוח פצצת האטום. איינשטיין היה זה ששכנע את האמריקאים להשתמש בפצצה מול יפן.
איינשטיין היום הוא ילד בן 14 , נשמתו של אופנהיימר תקועה בין המימדים.

חייבים לעזור להם לשחרר את הקארמה.כי מבחינה אנרגטית הכדור לא ישרוד זאת אם לא תשוחרר. ישויות על אנרגטיות לקחו על עצמן לעזור להם לשחרר את הקארמה ולנקותה ע"מ שהגניוס היהודי
ישתחרר ויפתח לנושאים של ריפוי, שפע ואהבה."

את המסר הזה קיבלתי  בדרך מטוקיו להירושימה. רציתי להשתחרר קצת מהכובד והחלטתי להקשיב למוסיקה ב MP3 שלי, השיר הראשון ששמעתי -  "אמא אדמה " – של עופרה חזה, והשיר השני "מישהו תמיד הולך איתי " -  הרגשתי שהדמעות חונקות את גרוני מהתרגשות ."פארק השלום" הירושימה

תקשור, 21.2.2010, הירושימה, פארק השלום – ..."שושנה יקרה, את מביאה לעולם את האנרגיה של הבוראה העליונה הקדומה, האנרגיה האלוהית הנקבית שבמשך גלגולים רבים נחסמה. קיבלת על עצמך לרפא ולהביא אל אמא אדמה אנרגיה זו של רוך ואהבה כדי שתרפא את מה שהאגו הזכרי פגע ויצר במשך גלגולים.

הקריסטלים יטמנו באדמה ביום האחרון לתפילה. הריפוי של אמא אדמה יעשה דרך הקריסטלים. הקריסטלים יטהרו ויטעינו את כל הסביבה האנרגטית של הירושימה, את האטמוספרה ובתוך האדמה . לסדר את הקריסטלים בצורת כוכב ולמרכז למרכז הכוכב את האנרגיה האלוהית הנקבית. לבקש מהקריסטלים לטהר מאמא אדמה כל כאב ,פחד,שנאה וטינה שספגה במהלך הטראומה של מלחמת העולם השנייה ופצצת האטום . עליך לשהות מספר שעות בעבודת קודש זו. ובחזורך עליך לשטוף את עצמך היטב .הרבה אהבה הבורא הקדום,הבוראה הקדומה העליונה .

 

תקשור, הירושימה 22.2.2010 – הקשר בין פצצת האטום והעם היהודי איינשטיין והופנהיימר .

"...שושנה יקרה ,ברוכה את בתי ברוכה ואהובה, מלך מלכי המלאכים הקדוש ברוך הוא מברך אותך, הבורא הקדום, הבוראה העליונה הקדומה. ברוכה את ברוכה ואהובה .

החיבור שלך לנושא התיקון בהירושימה הוא הריפוי של הקארמה של העם היהודי מול העם היפני בשימוש בגניוס היהודי ככלי להרוג ולהרוס עם אחר. גם אם היה מדובר בהישרדות מול הרוע של הצבא הגרמני והיפני, נפגעו עשרות אלפים של בני אדם, אזרחים, ילדים, נשים וקשישים.
איינשטיין והופנהיימר סיבכו בקארמה הזו גם את העם האמריקאי. העם האמריקאי היום משלם על הקארמה.
איינשטיין והופנהיימר התחברו למימד ה-10 של הנשמות היהודיות ושאבו משם את הידע. 

יחד עם עבודת האור עם הקריסטלים ושחרור הישויות יש לעשות עבודת ריפוי של הקארמה בין העם היהודי והעם היפני, יחד עם הישויות של איינשטיין והופנהיימר מול במה שעליה מוזמנות כל הישויות שנפגעו בפצצת האטום. לבקש את סליחתם, לסלוח להם, תודה ולבקש מרבי המלאכים לחתוך את חוטי התלות האנרגטית והקארמתית ביניהם לרפא אותם בשני הצדדים  ולמלא אותם באור הבורא" .

22-24.2.2010 – הייתי בפארק השלום ועשיתי את עבודתי , בתקשור נאמר לי שהקבוצה בישראל עזרה לי מאוד ודברים הסתיימו מהר יותר , העבודה הייתה קצרה וממוקדת .


 הפסל מאחריו קברתי את הקריסטלים, "פארק השלום" הירושימה

מקום "קבורתם" של הקריסטלים. 

באהבה,
שושנה דונאיה
לקריאת המסר הבא:
מסר מטוקיו -יפן 2.2010


 

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים