שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - מסרים בקיוטו נרה –27.2.2010 בארות הנפט,מאגר אנרגטי ,שפע העם היהודי והיפני.
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  


תקשורים, מסרים בקיוטו נרה –27.2.2010
בארות הנפט,מאגר אנרגטי ,שפע העם היהודי והיפני.

 

 מקדש הבודהה הגדול בנרה

תקשור 27.2.2010  - אני בנרה בירתה העתיקה של יפן, לאחר עבודתי  בהירושימה .

"שושנה יקרה ,מבורכת את בתי ,מבורכת ואהובה. מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא מברך אותך. השפע העילאי, הבוראה העליונה הקדומה.

הסכימי בתי לשינויים. לא לנסוע לקזנאווה. לחזור מחר מנרה לקיוטו ומשם חזרה להירושימה.
יש עוד תהליך שעליך לעבור בהירושימה. ריפוי של בארות הנפט, הנפט אמור לשמש לשלום בלבד כרגע הנפט מנוצל בעיקר למטרות של מלחמה .

עבודה אנרגטית תעשה להזיז את בארות הנפט מאזורים כמו ארצות ערב המשתמשות לרעה במאגר ואוצר אדמה זה, אל מדינות בעלות אחריות פנימית שישתמשו באוצרות אלו לתועלת העולם כולו ובמיוחד המדינות החלשות.

העבודה שעליך לעשות זה לאפשר למלאכים ולשרפים לעבוד דרכך כדי ליצור את השינוי הזה. הסיבה שעליך לחזור היא כי היית זקוקה לזמן ולהפסקה ע"מ להמשך התהליך.

א.   עליך להוציא את אבני הקריסטל ממקום קבורתן ולהשליך אותן לנהר.משם הם יעשו את עבודת ריפוי עם אמא אדמה .
ב.  עליך להגיע למקום שנקרא "בית האופרה " בהירושימה המקום נמצא קרוב לפארק השלום. (כשהגעתי בשבוע שאחרי הסתבר שזה בית קונצרטים שמציגים בו גם אופרות).


בהירושימה עליך לפתוח את העין השלישית שלך ולהקרין משם קרן אור ישירה ומדויקת מתחת לבית האופרה. המקום הזה הוא מקום שבעבר הקדום שלו היו כאן פעולות אנרגטיות בעלות אופי חיובי. פעולות אלו נועדו לעזור לאמא אדמה ביפן לאגור בתוכה מינרלים חיובים כמו נפט לצורך יצירת מרחב כלכלי חיובי ליפן. הפעולות נעצרו בזמנו בגלל דיכוי של הממשל נגד הנזירים שעשו פעולות אלו. היה שם מקדש של כת מסוימת שלא הייתה מקובלת ביפן, הכת הוחרמה והמקדש נהרס. הכת עבדה עם כוחות מאגיים לבנים שהיום הם ידועים כישויות אור מהפליאדות . ישויות אלו שהדריכו את הכת כיצד ליצור באמא אדמה כוחות טבע ויצירה לתועלת האנושות, באותה תקופה נוצרה הכנה אנרגטית לנושא.

התהליך נעצר גם משום שהאנושות לא הייתה מוכנה לזה. ההכנה האנרגטית מוכנה היום להשתחרר מתוך אמא אדמה ולאפשר לה ליצור מקור נפט ואנרגיה ביפן.

יפן היא אחת המדינות המתנגדות בעולם ליצירת כוח אטומי לשימוש במלחמה. הטראומה שהעם עבר יצר את המוכנות ליצור כאן מרכז של אנרגיה למטרות שלום.

שאלתי : האם יפן עוזרת למדינות נחשלות או שרק לעצמה ?
תשובה: כרגע יפן רק דואגת לעצמה, אך בעתיד הקרוב הדברים משתנים, יפן תתחיל לבנות מערך שלם של תמיכה ושינוי כלכלי למדינות נחשלות.
ישראל אמורה להיות חלק מהמערך הזה, תפקידה של ישראל הוא להוביל אך כרגע היא עדיין עסוקה בהישרדות שלה. פתיחת מאגר הנפט ביפן יעזור ליפן להיות שגרירת השלום בעולם.

מאגר הנפט שיפתח ביפן יהיה על חשבון מאגרי הנפט של ארצות ערב שידלדלו במהירה ויורידו את כוחם הפיזי,כלכלי אנרגטי. יפן תהיה שגרירת השלום בעולם.
מאגר נוסף יפתח בארגנטינה בעוד מספר חודשים דבר שיאפשר לה לעלות מעל מצבה הסוציו אקונומי הנמוך ויעזור למדינה להתחזק. השינוי בארגנטינה יגרום לשינוי בכול מדינות דרום אמריקה, להשתחרר ממשלים דיקטטוריים ולהיפתח לממשל דמוקרטי .

בעוד שנה יתגלה גם מאגר בישראל ,דבר שיעזור לישראל להגשים את יעודה כשליחת שלום בעולם. פתיחת המאגר של הנפט יאפשר פיתוח של יצירות חדשות לטובת האנושות ויחזיר את העם לאמון בעצמו וביעוד שלו."

את המדיטציה עשיתי בסופו של דבר בקיוטו. כשדמיינתי את המאגר האנרגטי עולה מבטן האדמה התחילו לזרום גלים של נפט מתוך בטן האוקיינוס אל המאגר האנרגטי .

באותו יום ראיתי ב CNN שהייתה רעידת אדמה בצ'ילי וביפן היה צונאמי.
המסר שהגיע הסביר את האירועים שקרו.


       באהבה,
     שושנה דונאיה


ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים