שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - מסע ליפן, אוסטרליה וניוזילנד 2010
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

דף הבית >> מסעות רוחניים >> מסע ליפן, אוסטרליה וניוזילנד 2010

 מסע רוחני פברואר -אפריל 2010, יפן, אוסטרליה וניוזילנד
 
יפיפיה יפנית בחתונתה

"...מסע כמעט בן 3 חודשים, הסתיים. יפן, אוסטרליה וניוזילנד .תהליך מדהים ומרגש מצד אחד ולא קל. כל הנושא החל כשהחלטתי שעלי לקחת פסק זמן לעצמי מהעבודה, מהטיפולים מהסדנאות. הרגשתי שאני רוצה לצאת לחופש, למנוחה.
להפתעתי, המסר שירד מההדרכה בצורה חד משמעית ואינה משתמעת לשתי פנים - מטרת הנסיעה היא יפן. הבנתי שמטרת הנסיעה ליפן היא עבודה רוחנית, אנרגטית.


בתחילה חשבתי שיפן תגיע בסוף הנסיעה שלי, רציתי לנסוע לאוסטרליה ולניוזילנד לנוח, לטייל ולסיים ביפן .המסר היה יפן ראשונה ולא עוד שהתאריך המתוכנן לטיסה היה ב- 23.2 והוקדם ל- 18.2.
 ב -22.2 עלי להיות בהירושימה . באותו יום נאמר לי , ירדו ריבוא מלאכים ושרפים לעזור לי בעבודת הריפוי של טראומת פצצת האטום במלחמת העולם השניה. 


כששמעתי את השם הירושימה –הרגשתי שאני מתכווצת, מתנגדת ,המון התנגדות עלתה לי. הייתי צריכה לעשות עבודה מאוד עמוקה של ניקוי בגלגולים שבהם ראיתי את עצמי ביפן מול הרס של בית ומשפחה כתוצאה מרעידת אדמה. תהליך השחרור אפשר לי יותר ויותר להתיידד עם הרעיון.

התחלתי ללמוד את הנושא – מסתבר שיפן היא אחת המדינות המורכבות והלא פשוטות בעולם. הכל ביפנית – שלטים, אינפורמציה, האוכל הכל.  כמו כן עלי לקחת איתי קריסטלים, כדי לעשות את העבודה עם אמא אדמה. ההתלבטות איך אוכל לסחוב אתי 5 קריסטלים גדולים הסתיימה בהסכמה. איני יודעת איך,אבל האמנתי הכל יסתדר. הקריסטלים הכי יפים והכי מדהימים שראיתי עד כה. 

ב  18.2 יצאתי לדרך עם 2 מזוודות ששתיהן יחד שקלו 40 ק"ג. המסע היה מסע השלום. לקריאה על המסע ביפן, התקשורים, המסרים והתמונות הכנסו כאן. 

ב13.3.2010 עזבתי את יפן, נפעמת מהתהליך המדהים, הרגשתי שם כמו מלכה, העזרה שקיבלתי על כל צעד ושעל לא תיאמן...
הגעתי לאוסטרליה, למלבורן. אחותי מתגוררת עם משפחתה במלבורן.. לאחר מנוחה של שבוע התבקשתי לצאת לדרום אוסטרליה לאי Philip island  מקום יפיפה ששם היה עלי לטפל בחור באוזון.
את התקשורים מאוסטרליה - ממלבורן, פיליפ איילנד תוכלו לקרוא כאן.

שבוע אחרי כן, חל יום הולדתי אותו חגגתי עם אחותי ומשפחתה ויצאתי לניוזילנד. 
הגעתי בתחילת אפריל לניוזילנד, לקרייסטצ'רץ ומשם התחיל המסע מסביב לכל 2 האיים, הדרומי והצפוני. 
בדרך היו לי מפגשים מתוקשרים עם לוויתנים ודולפינים...
העבודה שהיה עלי לעשות בניוזילנד היתה בעיקר בשבוע האחרון בוולינגטון , הבירה.  הגעתי כבר עייפה, בקשתי לבטל את מה שהיה לי לעשות ולשמחתי נעניתי. חשבתי , נפטרתי מזה...:)
אך מיד שנה אחרי כן התבקשתי לצאת שוב , לאותה בריכה שהיה עלי לפתוח בוואלינגטון.. המשימה לא הושלמה והיא חיכתה לי :)
 המון אהבה, 
שושנה

 מסע ליפן פברואר -מרץ 2010,
 מסע לאוסטרליה- החור באוזון
 מסע לניוזילנד- מרץ-אפריל 2010, הבריכה בוולינגטון.

תקשור-מלבורן 2010

תקשור-מלבורן 2010
את פותחת נתיבים חדשים אינסופיים בהסכמתך זו, את משחררת ידע רב לתוך האינסוף ולתוך היכולת שלך להכיל ידע זה. הידע שתקבלי יהיה ידע בעל אופי מעשי,יפתחו ערוצים פיזיים לשחרור ושינוי דפוסי התנהגות ישנים.
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים