שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - מהו פחד? (מתוך הדיסק)
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

מהו פחד? (מתוך הדיסק)
 

אנו נמצאים בתוך תהליך עמוק של התחברות ליכולות הגבוהות ביותר שלנו. החיבור לנשמה העילאית שלנו. בתהליך זה אנו מאפשרים לעצמנו להיות כל מה שאנו יכולים להיות, מתוך כוונה והסכמה שאנו ראויים לטוב ביותר ואנו מקבלים אותו עכשיו.
כדי להגיע להסכמה זו, עלינו לשחרר מתוכנו חסימות ופחדים אותם יצרנו בעבר ככלי לגדילה והתפתחות. כדי לשחרר פחדים אלה עלינו לתקשר עמם. להבין למה יצרנו אותו, את הפחד ומה עלי ללמוד על עצמי דרכו. רק כשאני מבינה את המטרה הגבוהה של הימצאותו בתוכי אוכל לאפשר לעצמי לשחררו, להיפתח לחדש ולהכיל את האנרגיה של האור בתוכי.

מה זה פחד? למה יצרתי את הפחד? ההגדרה של הפחד היא מקום שאין בו אור. אור זה ידע. כשאין לי מידע על נושא מסוים נוצר שם פחד מהלא ידוע.

פחד הוא כלי שהנשמה שלנו יצרה כחלק מהתהליך של עץ הדעת טוב ורע. כי רק על ידי ההשוואה של אור וחושך, אני אדע להבדיל ביניהם. יצרתי את הפחד כמגבלה, כטריגר.

הפחד הוא הכלי של הנשמה כדי לעורר אותנו. איך אני בגוף הפיזי עם כל הכאבים, הרגש, הכעס אני יכולה להיות כמו הנשמה. איך אני יכולה להבין מה זה חמלה, אהבה.פחד היה כלי של ההישרדות בגלגולים, הפחד "שמר" עלינו, הוא יצר את האדרנלין בגופנו כדי שנברח או נלחם בשעת סכנה. אז התחלנו לפתח אמונות שהפחד שומר עלינו, התחלנו לפתח את תבניות הפחדים.

היום אנו נמצאים בזמן שאין כבר צורך בזה, אני לא צריכה להילחם בשביל לשרוד. ככל שאני מתחברת לאור הנשמה ומכילה אותה בתוכי ,בגוף הפיזי שלי, אני לומדת לשרוד מתוך מודעות גבוהה. אני יוצרת מציאות אחרת, יצירתית, אוהבת. כדי להכיל את הנשמה בגוף הפיזי עלי לשחרר מהגוף את הפחד.

בדיסק עבודה יחודי זה את/ה מקבל/ת כלי עבודה נפלא לעבודה ושיחרור הפחד.


 


טלפון  077-2004386 .

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים