שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - פרקים נבחרים מהספר ,אבני החכמה דבר הבורא"
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

פרקים נבחרים מתוך 
הספר "אבני החכמה, דבר הבורא"


 

פרק א'

"יעלה, היכן את"?
"אני בסיני, מטיילת על החוף. הים כאן מדהים".
"באמת? מה מיוחד בו"?
"הוא כל כך שקוף, אור עולה מתוכו ומתמזג באור הרך שבחוץ. כמו ערפל קל אך אין זה ערפל, זה הים. מסתורי, כאילו מרומז, אין בו גלים, הוא רגוע, רך ושקט. השקט הזה הוא שמשך אותי לבוא לכאן ולהתמזג עם המים, האור, השמים והחול".
"מתי את חוזרת"?
"קיבלתי אשרה מיוחדת ואני רוצה להישאר כאן לפחות שנה ואח"כ אחליט".
"היכן את שוהה"?
"בחושות ליד הים. המקום מקסים ופשוט ומאפשר לי להיות אני עצמי ולהתמזג עם הרוח והים".
"מה אפשר לעשות שנה שלמה במקום הזה? מה את עושה שם כל היום? לא חסרים לך המשפחה, העבודה, ההמולה של העיר"?
"לא, בכלל לא. לא חסר לי דבר, זה משהו שכל חיי רציתי להגשים".
"סידהארתא על הים"...   (סידהרתא- סיפור דרכו הרוחנית של נזיר. רומן אלגורי של הרמן הסה.)
"כן" יעלה חייכה, אהבה את הדימוי.
"אני אוהבת אותך, שמרי על עצמך".
"גם אני אוהבת אותך".
"להתראות אהובה".
"להתראות, נשיקות לכולם".

יעלה כיבתה את מכשיר הטלפון הנייד.  זה היה החפץ המודרני היחיד שליווה אותה בחודשים האחרונים. מדי כמה שבועות התקשרה למשפחתה ולחברותיה כדי שלא ידאגו, שידעו שהכל בעולמה שפיר.

יעלה, אישה צעירה בסביבות שנות השלושים המאוחרות שלה, טיילה על החוף. היא היתה צנומה ובעלת גומת חן יפיפייה בלחייה האחת. כשחייכה, האנשים הביטו בה מוקסמים ושאלו איפה השנייה?
היא שוהה כבר שלושה חודשים בבית הארחה במקום זה. האנשים כאן אדיבים, נעימים מאוד ומשתדלים להענות לבקשותיה. מדי פעם מגיעות לכאן קבוצות של תיירים צעירים מארצות אירופה, שוהים במקום מספר ימים או מספר שבועות וממשיכים לדרכם.

בעל המקום, איברהים - איש טוב, צנוע, שקט, כבן ארבעים - מנהל את המקום בשלווה יחד עם מספר צעירים סודאנים שחומי עור, ביישנים ושקטים. בעונת התיירות מספרם כעשרה ובעונות השקטות נשארים לטפל במקום רק שניים או שלושה והיתר חוזרים לכפרם.

העובדים חיבבו את האשה הצעירה. הם הביטו בה בסקרנות כשישבה לבדה על החוף ומבטה נעוץ במשך שעות במרחבי הים. הם לא הבינו כיצד יכלה להיות כל כך שקטה ולבדה.
בערבים, כשבאה לסעוד, אהבה לשוחח עמם והתעניינה בחייהם ובבני משפחתם שבסודאן. היא היתה נעימה מאוד, אדיבה ומלאת התעניינות אמיתית ותמיד חייכה חיוך מלא אהדה.

יעלה אהבה לטייל לאורך החוף בשעות בין הערביים, לפני שקיעת השמש. היא אהבה לחוש בכפות רגליה היחפות את החול החם והרך ואת המים החמימים. מדי פעם גילתה צדף מיוחד או אפילו מושבת אלמוגים שניתקה ממקומה ונחתה על החוף.

כשטיילה באותו היום היא המשיכה מכיוון הים אל הוואדי – נחל שאפיקו זרם אל הים. לא היה פחד בלבה, תמיד ידעה שהיא מוגנת. חשה שאופף אותה מעין אור שהוא גם הגנה, ידעה שמישהו הולך תמיד אתה ושומר עליה. היא לא סיכנה את עצמה שלא לצורך בטיול הזה .

מאז שעות הבוקר היתה בה תחושה שאמרה לה כי עליה לקום וללכת, לעלות במעלה הוואדי. יש שם משהו שממתין לה, משהו שעליה לקבל.

הדרך במעלה הוואדי הייתה מפותלת. היה זה ואדי קטן. בחורף היו מימיו שוצפים וגועשים ופעמים רבות עלה הנחל על גדותיו והציף את החושות הקרובות למים.
הסלעים הקטנים היו חדים ורגליה נפצעו קלות. היא הלכה קרוב לשעתיים. כאשר תשקע השמש בעוד רגע, יהיה המקום כולו שרוי באפילה ורק אורות העיר ינצנצו מעבר למפרץ.
"איש בבית ההארחה אינו יודע היכן אני. אני עלולה למצוא כאן את עצמי לבדי בחושך עד עלות השחר". יעלה התלבטה אם לחזור על עקבותיה. השכל הישר דחק בה לחזור אבל משהו בתוכה לא ויתר.

היא התיישבה עייפה ליד אחת האבנים. השמש שקעה. היא הביטה בה מוקסמת, לא חדלה להתפעל מהתהליך היום יומי הזה, מהדרך בה היום מחייך את חיוכו המלא,לפני שהוא ניפרד.

מעבר למפרץ הבהיקו אורות הכרך הרחוק.
החושך ירד לאיטו, עוטף אותה כמו פרווה שחורה. שקט. גם הקולות הרגילים כאילו נדמו. הים היה רחוק ואיוושת הגלים לא נשמעה.
מה היא עושה כאן לבדה באמצע המדבר?
בתחילה לא ראתה דבר, כאילו היו עיניה סומות. היא עצמה ופקחה  אותן באיטיות מנסה לחוות את הרגע בו השכל הרגיש פחד מפני איבוד שליטה ואילו חלק אחר בתוכה היה שליו ובטוח. תחושת ביטחון אפפה אותה, לא היה לה הסבר לכך. לאט, לאט חשה שהיא נרגעת לחלוטין ועיניה החלו להתרגל לחשיכה.

הביטה בכוכבים, השמים הקיפו אותה כמו כיפה ענקית שחורה והירח עדיין לא עלה. היא הקשיבה לנשימתה ובפעם הראשונה בחייה הרגישה שהיא לבד עם עצמה ובכל זאת לא לבד. הייתה בה תחושה של שקט, של קבלה.
היא לא ידעה כמה זמן ישבה כך מבלי לזוז. הירח החל לעלות, צורתו כחצי סהר, ואורו העדין איפשר לה להביט סביבה.


קטע מפרק לח' :
..."הפחד שלך להיות ראש חץ, חלוץ המחנה , מקורו בפחד עתיק שנוצר בגלגול השלישי שלך בתקופת
אטלנטיס . היית מנהיג שהזהיר את האנשים מהדרך בה הם הלכו ולא הצליח להניאם מכך. 'הכשלון' גרם לו להסגר ולוותר על הקליטה השמיעתית והחושית.
בתהליך שעברת היום פגשת חלק זה שלך, את המנהיג ובקשת ממנו עזרה לשחרר את הכעס והפחד מאזורים אלה כדי לאפשר לך לעשות את עבודתך בשלמות.
קבלי את הכוח שלך בשלמותו , אל תדחקי אותו ואל תתנגדי. היותך אישה, מוסיף לך, את נותנת לאלמנטים העוברים דרכך רכות ויכולת להעביר אותם בצורה הרמונית ועדינה.
שחררי את הפחד להתמודד עם ידע קיים ולהביא ידע אחר הסותר את שהגיע לפני דורות רבים.
הידע הגיע אז הוא ידע שאיפשר לבני אדם להתחבר לבריאה ממקום שיכלו להכיל אותו. הידע הזה מותמר היום שוב כדי לאפשר לבני אדם להתחבר לבריאה ממקום שיכלו להכיל אותו. הידע הזה מותמר שוב כדי לאפשר עליה נוספת במדרגות הרוח.
הקיבולת הפנימית של הישויות התרחבה במשך הדורות ומאפשרת היום את היכולת לראות ראיה על חושית רחבה יותר.


"משחק הקוסמוס עומד לסיים את מהלכיו, לשנות את התמונה הכוללת.
עד כה יכלו בני האדם לראות רק חלקים מהתמונה.
הדברים עומדים להשתנות. אנשים שיהיו מוכנים לכך ברמה האישית, הרוחנית והפנימית שלהם יקבלו את היכולת לראות ראיה שלמה את כל הידע הקיים בעולם הרוחני. המסך עולה.
העין השלישית המרחבית של הישות, של המוח האחורי, תיפתח. תהיה קבלת אינפורמציה דרך ההילה. "לובש שלמת אור הדור".

פרק ל

"...המלאך מיכאל הופיע לפניהם בדמות אור מדהימה.

מתוך האור הוגשו להם צרורות קלפים מגולגלים, כל צרור היה עטוף בחוט זהב. מתוך הצרור זרם אור בצבע תכלת—זהוב יפהפה. המלאך הושיט לכל אחד קלף מגולגל. 

"אלו ´הוראות ההפעלה´," אמר, "זהו חיבור של כל הקלפים יחד, של כל האבנים. כל אחד מכם מקבל את החיבור השלם בשפתו הוא על מנת שתוכלו להביא את האור אל בני עמכם".

הם פתחו בידיים רועדות את הקלף הכתוב באותיות זהב.

 המלאך המשיך, "זהו אוסף של קודים. כל אדם שמתחבר אליהם פותח בתוכו את החיבור לאור הישיר ודרכו נעשית עבודה אנרגטית מטפיזית על תת—המודע שלו ועל כלל הנשמות איתן הוא נמצא בקשר.

דרך ספר ההפעלה יתחברו כל השליחים לקבוצות התואמות שלהם ויפעילו את אבני החכמה. הם יהוו צינור שדרכו יתחברו האורות אל האנשים ואל האדמה בה הם נמצאים. כל קוד כזה יוצר תדר חדש בתוך המרחב האנושי בו נמצא האדם המפעיל.

 חלק מהאנשים עלולים להגיב בפחד ובהתנגדות לתהליך, אך עצם קריאת ספר ההפעלה תעורר בהם, כמו מפתח קדום, סדרת תובנות שרשרת. תובנות השרשרת יפתחו בהם את היכולת להתחבר לאלוהות שבהם ולשחרר את כל הפחדים הקדומים שאינם מאפשרים להם לראות זאת.

 הרפו את הפחד להיות ערוץ לאל עליון, שחררו את החששות. אפשרו לאנרגיה לעבור דרככם, התמירו אותה באהבה, קבלו את כוחכם בשלמות, אל תדחקו אותו ואל תתנגדו.

 הידע הקדום, שהגיע דרך הדתות השונות, הוא ידע שהתאים אז לבני אדם, אפשר להם להתחבר לרמת הבריאה ממקום שיכלו להתמודד איתו. הידע הזה מותמר שוב כדי לאפשר עליה נוספת במדרגות הרוח.

במשך הדורות התרחבה הקיבולת הפנימית של הישויות, וכיום היא מאפשרת את היכולת לראות ראיה על—חושית רחבה.

המשחק של הקוסמוס עומד לסיים את מהלכיו, לשנות את התמונה הכוללת. עד כה ניתנה לבני האדם היכולת לראות את התמונה בחלקים. הדברים עומדים להשתנות ואנשים שיהיו מוכנים לכך ברמה האישית, הרוחנית והפנימית שלהם, יקבלו את היכולת לראות ראיה שלמה של כל הידע הקיים בעולם הרוחני. המסך עולה.

תיפתח העין השלישית המרחבית של הישות, של המוח האחורי, וקבלת אינפורמציה דרך ההילה. "לובש שלמת אור הדור". מידת האמת היא כמידת היכולת האישית לקלוט.

 הדרך היא דרך של השראה. השראה מגנטית העוברת דרך האנשים שמחוברים אל האנשים בסביבתם. השראה מגנטית זו מפעילה בתוך האנשים האחרים את הקוד האלוהי הרדום שעמו באו בגלגול הזה על מנת להתחבר לייעוד שלהם."

 

והנה הפרק הראשון ב"ספר ההפעלה"

מטרת הספר להביא לחיבור בין העולמות העליונים לעולם הפיזי. תיעשה כאן פעולה של הבאת ידע מעולמות עליונים, שמטרתו לשחרר את התת—מודע הקולקטיבי מדפוסים שמביאים את האנושות למצב של חוסר אונים, פחד, כעס, טינה ומלחמה.

 אנרגיית הידע עובדת על תדרים עליונים מופשטים ולא תמיד תהיה למוח האנושי היכולת לקבלה ולהבינה. ההתחברות נעשית דרך העצמי העליון, החלק העל—מודע של האדם.

תיעשה עבודה עם העולמות העליונים כדי לשחרר, לרפא ולהרפות. השמיעה הפנימית היא החלק הראשון שמקבל את הריפוי. אתם פותחים ערוץ של בקרה עליונה לכל הנתיבים האפשריים.

 הבריאה היא אהבה. האהבה היא האנרגיה הראשונית שנוצרה עם הבריאה ואחריה נוצר האור. האור הוא האלמנט הזכרי של הבריאה והאהבה היא האלמנט הנקבי. השלמות נוצרה בחיבור המטאפיזי ביניהם.

מרכבות אלו הן מרכבות הבורא שבתוכן נעשית עבודה של ריפוי. אלה חלקים לא מעובדים שהם חלק מההתפרקות של אותו אדם עתיק, שבפריקתו הגדולה נוצרו חלקי הניצוצות והישויות שמהווים היום את כל האנושות.

 חלקים אלה כולאים בתוכם את החלק הלא מעובד שאדם עתיק היה אמור לפרק ולהביא אותו למציאות הפיזית כיצירה, כבריאה של השלם. כל חלק הוא ישות בפני עצמה ומהווה את המרכיב האלוהי שבתוכו נמצא קוד ליצור שלמות שיוצרת את עצמה, השלמות של בני האדם.

     ידע א´

 הידע המלכותי העליון

הספר כמקור לריפוי ולידע. האנרגיה המתחברת אל האדם הקורא היא אנרגיה של ריפוי ושל שינוי ברמות התדרים שלו.

האנרגיה הזורמת דרך תדרי המלים היא אנרגיה רבת עצמה של ריפוי ושִחלוף תאי המוח השמאלי.

 ההרמוניה העל—יקומית, שהיא אנרגיית השפע, מבקשת להגיע בזמן זה לידי מימוש והגשמה.

הבריאה החדשה היא התדר שאליו אתם, בני האדם המודעים, שואפים להגיע. הבריאה הישנה היא הדרך בה אתם, כבני אדם, עברתם על מנת להגיע למקור העוצמה שלכם. הבריאה הישנה הייתה הדרך, הבריאה החדשה היא המקור והמטרה.

 במקביל לתהליך שאתם עוברים נוצרת התארגנות מחדש בעולם הרוחני המאפשרת לכם לבנות את עולמכם כתדר שלא היה קיים מעולם.

 תדר הזהב הוא היצירה הבלעדית שלכם כבני אדם בגוף. אתם לומדים להכיל את החלק האלוהי—העילאי שלכם מתוך ידיעה פנימית עמוקה ומתוך הבנה שאתם הם היוצרים ובוראים עולם זה.

הבריאה החדשה היא התקופה הזו בחייכם כבני אדם המאפשרת לכם להביא אליכם את יכולותיכם הנפלאות, להכילן ולהביאן לידי ביטוי מחדש. יכולות אלו הן יכולות חדשות, אותן בראתם בתהליך הבריאה הישנה. יכולות אלו נוצרו מתוך ההתנסויות שלכם כאדם בגוף. אלה הצבעים והגוונים ורבי הגוונים שנוצרו מסך כל החוויות שלכם. המשחק עומד להסתיים בימים אלה, המשחק בו למדתם להכיר שוב את עצמיותכם.

 הבריאה החדשה היא הדרך בה תוכלו לנצל ידע יקומי רב עם ידע אותו יצרתם דרך החוויה. זו הדרך בה תהפכו לרבי האמנים של המציאות שלכם.

 חלק מכם נמצא עדיין באמצע התהליך — מצב הגורם לכם לעתים להיות בבלבול ובספק בקשר לדרך ולמטרה. הספק הוא פרי הבריאה הישנה, דרכו שלטו כוחות הדואליות, הנפרדות. דרכו היה עליכם לחוות את החוויות הטובות והכואבות על מנת לברוא את עצמכם מחדש. עליכם להימנע מספק זה כי הוא הגורם המעכב את סיום התהליך שיביא אתכם אל הבריאה החדשה.

המלכות, הבריאה, הידע

המלכות, האהבה, הבריאה,

המלכות, ההרמוניה העל—יקומית, הבריאה,

המלכות, ההסכמה, ההרמוניה העל—יקומית,

המלכות, ההרמוניה העל—יקומית, האהבה,

המלכות, האמונה, הקבלה,

המלכות, ההרמוניה העל—יקומית, העילאיות,

ההרמוניה העל—יקומית, האור האלוהי, הידע,

הידע, הבריאה העליונה, השלמות.

הידע, החכמה, הנפלאות.

ההרמוניה העל—יקומית, המסע האלוהי, המלכות.

תדרים אלה משמשים כקודים לחיבור העילאי להרמוניה העל—יקומית.

החיבור לקודים אלה וקריאתם באופן רצוף יוצרים שינויים במבנה המוח השמאלי, הליניארי, ומאפשרים למוח הימני לקחת פיקוד גם על העולם הפיזי. נעשה שדרוג של המוח השמאלי כמוח בעל קיבולת רבה יותר ויכולת התאמה לממד העילאי."

© כל הזכויות שמורות לשושנה דונאיה ולספר "אבני החכמה דבר הבורא"

 
זהו קטע מפרק חשוב שמסביר את ההיסטוריה של העם היהודי ושאר העמים:

..."דרכן של הדתות נכשלה, מטרתן הייתה להביא את בני-האדם לידי אחדות ואמונה, אך רבים מביניהם, שבידיהם היה הכוח, ניצלו את מעמדם, לא על-מנת להביא את האנשים להארה, אלא למטרות של רווח אישי וצבירת כוח.
אמונתם של רוב בני-האדם, בתורות ובמדריכיהן,נפגמה.
נוצרה ההבנה, שהדרך היחידה לחבר את אדם עתיק, היא על-ידי החיבור של כל אדם לעצמו ולאלוהות שבו. היכולת המודעת של כל אדם להכיר בערך העליון של עצמו, לשחרר את עצמו ולטפל בפחדיו, תאפשר לו להבין ולברוא מחדש את אותו אור קדמון – אדם עתיק.

החלקים המוארים הולכים ומתחברים. הניקיון של כל אדם כפרט, משפיע ומנקה את התת-מודע הקולקטיבי, ומשפיע על יכולתה של האנושות להבין ולקבל את מהותה האמיתית, שהיא האור הגדול. היכולת לטפל בפחדים, בכעסים, בטינות ובשנאה, משחררת את האדם מכבלי מלכותם של המאורות והכוכבים, ונותנת בידיו את הכוח לבחור ולהחליט על חלקו באותו אור קדמון – אדם עתיק.


תפקידם של בני-ישראל, היה ונשאר חשוב, כיוון שחלק זה של המוח של אדם עתיק, שונה בהרכבו מחלקים אחרים של הגוף. לכן, היכולת המודעת של כל אדם בישראל, להביא את עצמו, לניקיון פנימי מפחדים, כעסים,טינות,שנאה ומניפולציות מאפשרת לאור הבורא להתחבר מחדש לאותו מוח אחורי קדום של אדם עתיק ולהיות  אנרגיה יצירתית רבת עוצמה שיוצרת ובוראת עולמות מחדש.

חשיבות רבה להימצאותם של בני-ישראל בארץ ישראל.
ארץ-ישראל, היוותה  את החיבור של העם העברי למרכז הכוח שלו, לקו האמצע שלו, ומהווה את קו האמצע של הבריאה כולה, של הכדור.
בארץ-ישראל יש יתד אנרגטית מאוד גדולה שמחברת את העם היהודי למי שהוא. רק כאן יוכלו בני-ישראל לשמור על עצמם ועל היחודיות שלהם, ומכאן יוכלו לעזור לעצמם ולכל העמים. הארץ היא החלק הפיזי.  כמו נורה שכדי שהיא תיתן אור, צריך את הכבל ואת הנורה. כך גם כדי שהעם הזה יתן אור, צריך את החלק הפיזי, את הארץ."
 

שושנה דונאיה
©כל הזכויות שמורות.


לקריאת קטעים נוספים היכנסו לקישורים:
 


 
© כל הזכויות שמורות!
לידיעתכם :
  • ניתן לרכוש את הספר כאן באתר,   
  • בטל 077-2004386 או באימייל donyash273@gmail.com
  • בקניה דרך הטל. העלות  80 ש"ח.
  •   ניתן להזמינו גם בחנויות המובחרות- סטימצקי וצומת ספרים.
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים