שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - פרק מ"הספר "אבני החכמה , דבר הבורא" - בניית היהלום האנרגטי בהימאליה
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

תקשור המלאך אוריאל , בניית היהלום האנרגטי בהימלאיה
מתוך הספר "אבני החכמה, דבר הבורא" , ספר ההפעלה

 
 

ידע ג'

 האור האלוהי הקדום,היהלום
 
האור האלוהי הקדום הוא החלק הקדום ביותר של האלוהות. האור האלוהי הקדום הוא החלק המלאכי של אור הבורא. הוא החלק המוציא לפועל. הוא החלק המאפשר את החיבור ביניכם לבין האור הבורא. הוא החלק המביא את האנרגיה בצורתה הגולמית ומאפשר את פריקתה ברבדים הפיזיים.
 
תדר האור האלוהי הקדום אוסף את כל הנשמות הפגועות והפצועות שבמשך גלגולים רבים לא מצאו את הנתיב אל האלוהות בתוכם. היום משתחררות ישויות רבות מתוך הגוף הפיזי. ישויות של בני אדם שנפטרו מוות טרגי, פציעות פתאומיות, פיגועים ,אסונות טבע. ישויות אלה מצטברות בחלל הכדור ואינן עולות אל העולם הרוחני. הטראומה , ההלם חוסמים ישויות אלה והן נתקעות כאן בכדור.
 
בריאת היהלום האנרגטי המטפיזי-
 
על ידי החיבור לאנרגיית הריפוי העל יקומית, ייווצר תדר  חדש שיאפשר את בניית היהלום האנרגטי המטפיזי, יהלום ענק רב מימדי שירד מעל פסגות ההימלאיה  לאסוף לתוכו את כל הניצוצות, הנשמות והישויות הפגועות והפצועות לתוכו.
האור האלוהי הקדום ומדריכי הישויות האלה יאפשרו את שחרור המסה האנרגטית היושבת עליהם  ויאפשרו להן להתחבר מחדש אל מבנה הנשמה השלם שלהן. ייווצר תהליך התארגנות מחדש של  הישויות וחלקי הישויות בתוך מבנה הנשמה.
זהו תחילת החיבור מחדש של כל הניצוצות של אדם עתיק ואדה.
כל אדם שיתחבר לאנרגיה יהיה כמו קרן אור שיוצאת מצלע היהלום.
 
יקרים  , עליכם לבנות יהלום זה  בתוך המרחב האנרגטי שלכם, לדמיין אותו מעל פסגות ההימלאיה, יהלום אור אלוהי ענק שקו אור מקודקודו מחובר אליכם לעין השלישית שלכם, וקו אור מבסיסו מחובר לשקרת הלב שלכם.
 
 
יצירת הקשר והחיבור לאנרגיית הריפוי העל יקומית החדשה , בניית היהלום תיצור במשך תקופה של 21 יום ,בשימוש יום יומי באנרגיה ובחיבור ליהלום, חיבור אנרגטי מטאפיזי בין קודקוד היהלום לעין השלישית שלכם. פתיחת העין השלישית תאפשר לכם לקלוט את הידע המטפיזי שמבחינת הגוף הפיזי שלכם עד היום לא יכול היה  להכיל,לפרק ולספוג אותו בתוך הד.נ.א. שלכם.
 
הד.נ.א האנושי הצטמצם במשך הגלגולים הראשונים מ12 סלילים ל2 סלילים.
הקיבולת הפנימית של סלילים אלו הצטמצמה אף היא. היכולת שלכם להכיל מידע מטפיזי הלך וקטן. החיבור לאור האלוהי הקדום מאפשר לספיראלת הד.נ.א להיפתח שוב ליכולתה הגבוהה, המכסימלית. נוצרת שאיבה אנרגטית בין החלקים הקדומים לבין החלקים החדשים. מתחברת לכאן אנרגיית ריפוי עוצמתית שתאפשר את יכולת הריפוי הקולקטיבית. אלה יסודות קדומים במרכיבי האור האלוהי שבנייתם מחדש בתוך מרכיבי הד.נ.א שלכם מתאפשרת מחדש. מרכיבים אלה הם חיבורים מטאפיזיים בין האור האלוהי הקדום למרכיבי התא בתוך הגוף הפיזי. אנרגיית הריפוי העל יקומית, בקליטתה על ידי העין השלישית ,תיצור חיבורים לתוך תאי המוח  ומשם לתאי הגוף. פתיחה של גלעין התא ליצירת המרכז האנרגטי היצירתי מחדש.
 
 
 הכוח הקולקטיבי שלכם  רב, אספו את חבריכם, שדרו את האות, את הקרן העל יקומית החדשה והיא תיקלט, היא תשלים את היהלום שיקבל מכם את הקרן וישלח אותה הלאה.
 

ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים