שושנה דונאיה הרמוניה באהבה - תקשור הבוראה העליונה - חיבור לאנרגיית החמלה
תקשור, יעוץ בתקשור בכל נושאי החיים  |  קורסים  |  טיפולים, תהליכי ריפוי  |  

 
תקשור הבוראה העליונה 28.12.14 חיבור לאנרגיית החמלה


 
המאסטר חנוך מברך אותנו ברוכים אתם\ ברוכים ואהובים, הבורא מברך אותנו, האור האלוהי הקדום. 

דרך חדשה נפתחת, דרך של התעלות, שינויים ברחבי הכדור, שינויים בכל הרמות. אור רב יורד, אתם נפתחים לאנרגיה גבוהה וחדשה. הסכמה עילאית שלכם להכיל את היכולות שלכם לעשות את השינוי הפיזי, מנטלי, רוחני כדי לוודא את מי שאתם.

כל אחתד מכן עוברתהליך של התבוננות, התהליך מלווה אתכם כל הזמן, גם כשאתם לא עושים את העבודה באופן מודע, משהו בכם ממשיך להתבונן, משהו בכם מבקש להתחבר ולהביא.

האורות הגבוהים מברכים אתכם.  יורדת אליכם אנרגיה בתכלת וזהב, האנרגיה נכנסת אליכם דרך קודקוד הראש, היא ממלאת את המוחות. היא זורמת לאורך הגב עד עצם הזנב, האנרגיה תכלת זהב מרפאה את הפחד מהשנוי, את הפחד מהדרך החדשה.
תרגישו שהגב נעשה רפוי, כל המתח העיצבי משתחרר. מוזרמת אנרגיה למוח הקידמי ומתחילה לפתוח את העין שלישית מקדימה, כדי לאפשר לכם לראות את התמונה. ידע הרב יורד, האנרגיה ממשיכה לזרום לגוף, לכתפיים, לגב, לחזה, יורדת לבטן ולרגליים וממשיכה לרדת.

הבוראה העליונה יורדת אלינו, היא מביאה חמלה, מביאה איתה אהבה, היא מביאה איתה את היכולת לקבל את המהות השלמה שלנו. האנרגיה שלה מקיפה אותנו. היא מבקשת שנתחבר אליה נרגיש שהיא ממלאת אותנו באנרגיה שלה.

האנרגיה שזורמת דרכנו זורמת לכל מקום בכדור שזקוק לחמלה, לאהבה, לאנשים שזקוקים, לכל הילדים, לכל הקשישים שמרגישים את הבדידות. האנרגיה של החמלה נכנסת אליהם לתוך הבטן ומרפאה אותם, משחררת מהם את הפחד, וממלאת את צ'קרת הלב. מאפשרת להם להרגיש אהובים, חשובים ורצויים פה בכדוראנרגיית החמלה מתפשטת בתוכם והחוצה לכל אדם אשר זקוק לה.
האנרגיה שיורדת היא רבה, אפשרו לעצמכם לקבל מתנה זו. היא עושה בתוככם עבודה במקומות מאוד עמוקים שמרגישים לא ראוי. האנרגיה של הבוראה העליונה היא אנרגיה שאינה תלויה בדבר ,היא רק נמצאת, היא אוהבת וכולה נתינה.

דרך חדשה נפתחת קבלו את אהבתי.
המאסטר חנוך הבוראה העליונה.
תודה

 וממני באהבה, שושנה דונאיה
 כל הזכויות שמורות. ©
ביטחון מושלם! כל התשלומים והעסקאות באתר מאובטחים ישירות באמצעות PAYPAL
החברה
הגדולה והבטוחה בעולם להעברות כספים באינטרנט


לייבסיטי - בניית אתרים